שבועות הריון

עקבי אחר התפתחות תינוקך והישארי מעודכנת במה שקורה במהלך 40 שבועות הריון ומה יהיה הגודל של העובר בכל שבוע. אילו תופעות אישה בהריון חווה? כיצד את עתידה להרגיש?

שבוע אחר שבוע

מהו גודל העובר שלך? לוח שבועות ההריון שלנו מאפשר מעקב אחר התקדמות ההריון, מדי שבוע.

כלי שימושי

כלי שימושי

יומן שלבי הריון

תקופת ההריון היא אחת התקופות המרגשות ביותר בחייך. השתמשי בלוח שבועות הריון כדי ללמוד על התסמינים, על התקדמות והתפתחות תינוקך, ללמוד על גודל העובר לפי שבועות ולמה אפשר עוד לצפות מהשליש הראשון ועד הלידה. תוכלי לעקוב אחר ההתקדמות לפי שבועות מסוימים ולהבין מה עובר עליך ועל העובר בתהליך ההריון. כך, תביני טוב יותר מה מתרחש בגופך מההפריה ועד לסוף החודש התשיעי, ותהיי מוכנה לקבל בברכה את התוספת החדשה למשפחה.

מה גודל התינוק שלך בכל שבוע? האם יש קשר לגודל הבטן בהריון? לוח שבועות ההריון שלנו, מאפשר לך להבין איך ההריון שלך מתקדם שבוע אחר שבוע, לקבל מידע על משקל העובר לפי שבועות, מתי יוצאת הבטן בהריון ועוד. התקופה היפה והמבלבלת בחייך עומדת להתחיל... את מוכנה?

כל מה שקורה מהרגע הראשון להריון...

כשאת בהריון, את נמצאת בתקופה מרגשת, אך גם מבלבלת. אם זה ההריון הראשון שלך, את בוודאי תוהה מה מתפתח אצלך ברחם, איך נראה ומרגיש העובר, ולמה עליך לצפות בכל שלב במהלך שבועות ההריון. גם בהריון שני או שלישי יכול להיות שתחווי דברים שונים, ולכן חשוב שתהיי מודעת לכל התהליכים שמתרחשים בגופך במהלך תקופה נפלאה זו, ומה קורה בכל רגע בהריון לפי שבועות.

מה קורה במהלך 40 שבועות הריון?

טבלת שבועות ההריון שלנו תוכל לעזור לך לדעת מה גודל התינוק שלך - מגרגיר פרג ועד דלעת! ההסברים המקצועיים מלווים גם בתמונות של העובר במהלך שבועות ההריון, כי תמונה שווה אלף מילים! בנוסף, תוכלי לקרוא אודות התופעות השונות שאת עשויה לחוות בכל שבוע מתוך שבועות ההריון שלך, וגם לקבל תשובות על השאלות שתמיד רצית לשאול, המתייחסות להתפתחות העובר ולמה שאת עוברת: מתי רואים שק הריון ודופק? איך משפיעים גובה ומיקום הרחם על בטן הריון? באיזו תנוחה הכי כדאי לישון? באיזה שבוע יודעים אם זה בן או בת? האם מותר לי לטוס ? ועוד.

אם את מעוניינת לדעת מה ההבדל בין ספירת תקופות ההריון לפי חודשים לעומת לפי שלישים, תוכלי לקרוא על שבועות הריון לפי חודשים ולקבל מידע על חלוקת חודשי ההריון. כמו כן, את מוזמנת להיכנס לכלי מחשבון הריון של פמפרס ולבדוק מה גילו של העובר ביחס להריון שלך.

הסכמה לשימוש בעוגיות