בחרי את שיטת החישוב הרצויה:

נשמח לדעת קצת יותר:

//
נא בחרי תאריך
//
נא בחרי תאריך

מעט מאוד דברים יכולים לרגש כמו בדיקת הריון - עם תוצאה חיובית! אחרי שהפנמת את הבשורה המדהימה שאת עומדת להפוך לאמא, טבעי שתתחילי לחשוב על ההיבט המעשי, והשאלות הראשונות ודאי יהיו "איזה שבוע אני?", "מה התאריך המשוער בו אני צפויה ללדת?", "האם יש מחשבון לידה בו אוכל להעזר?". בדף זה תמצאי תשובות, ומחשבון הריון שיציג לך תאריך לידה משוער אליו תוכלי להתכונן מראש. השתמשי בשלושת השלבים הפשוטים הבאים כדי לערוך חישוב תאריך לידה משוער ולגלות בדיוק באיזה שבוע הריון את נמצאת: 1. ראשית, הזכרי מתי היה היום הראשון של המחזור האחרון שלך. אם את בטוחה מתי היה יום ההפריה המדויק, תוכלי לבחור באפשרות זו במקום. 2. הזיני את התאריכים הרלוונטיים בתוך מחשבון ההריון. 3. לאחר מכן, לחצי על 'גלי עכשיו' כדי לגלות באיזה שבוע הריון את נמצאת! זכרי, כי כל הריון הוא ייחודי ולכן התוצאה שתקבלי במחשבון ההריון תהיה הערכה ולא תאריך מדויק.

נכון שמרבית ההריונות נמשכים 40 שבועות, אך יש גורמים אחרים שיכולים לקבוע תאריך משוער ללידה שלך. ייתכן שאינך מודעת לזה, אבל גם המחזור וגם זמן הביוץ שלך יכולים להיחשב כשבועיים הראשונים של ההריון. רוב האמהות לעתיד לא יודעת על ההריון עד שהמחזור מאחר, ועד אז עשויים לעבור גם חמישה שבועות. זאת אומרת שאי אפשר לספור תשעה חודשים מבדיקת ההריון כדי לערוך חישוב תאריך לידה משוער של אישה בהריון. חישוב גיל הריון זה לא קל כמו שאת חושבת - לא מספיק להוסיף כמה שבועות לביוץ, אם רוצים להגיע לתוצאה משקפת מספיק. אם אינך יכולה לקבוע בדיוק באיזה שלב של הביוץ היית בעת ההפריה, קשה לבצע חישוב שבוע הריון ולדעת באיזה תאריך תפגשי את הקטנטן או הקטנטנה. בדיוק בשביל זה יצרנו מחשבון הריון, שיסייע לך לגלות את תאריך הלידה המשוער ולהתחיל בהכנות למאורע המרגש. בעזרת תאריך המחזור האחרון שלך ואורך המחזור הרגיל שלך, או יום ההפריה המדויק שלך, מחשבון ההריון שלנו יכול בקלות לחשב לך תאריך לידה משוער, ולהתאים אותו עבור מחזור ארוך, קצר או ממוצע.

לאחר שחישבת את תאריך תאריך הלידה המשוער שלך בעזרת מחשבון ההריון שלנו, תוכלי להעריך מתי לצפות לקטנטן או לקטנטנה - ולהתחיל לתכנן בהתאם. אם עוד לא עשית זאת, אחד הדברים הראשונים שעלייך לעשות הוא לקבוע תור לרופא/ה שלך, כדי לאשר בבדיקת דם ובבדיקה גופנית שאת בהריון, ולסייע לך לבצע חישוב תאריך לידה משוער וכן חישוב גיל הריון בדיוק רב יותר. בכל תור במהלך ההריון תעברי בדיקות לקביעת גודל הרחם ולמעקב אחר התפתחות הקטנטן או הקטנטנה שלך. יהיה מרגש במיוחד לשמוע את פעימות הלב הראשונות או לצפות בתינוק באולטרסאונד. בהמשך הדרך ייתכן שתאריך הלידה המשוער שנקבע לך לפי מחשבון ההריון או בדיקות הרופא ישתנה לפי הבדיקות. את העצות הטובות ביותר תקבלי מהרופא/ה שלך, אך יש דברים רבים שתוכלי לעשות כבר עם גילוי ההריון. בקרי בשאר האתר כדי לקרוא עוד.

מחשבון הריון הנו כלי חשוב שיכול לעזור לך לנווט את דרכך במסע ההריון, המאתגר, המרגש והמיוחד שלך. את העצות הטובות ביותר תקבלי מהרופא/ה שלך, אך יש דברים רבים שתוכלי לעשות כבר עם גילוי ההריון, בנוסף לשימוש במחשבון תאריך הלידה וקבלת מידע חשוב ומעניין על כל שלב ושלב.

מוזמנת להיכנס לאתר שלנו, כדי לגלות על עולם ההריון והלידה, ובמטרה לקבל תשובות לשאלות בנוסף לתאריך הלידה המשוער שלך, כמו: 'מהי החשיבות של מחשבון הריון?', 'איך עושים חישוב שבוע הריון לעומת כל חודש או טרימסטר?' מהם שלבי התפתחות העובר? מה כוללות תופעות ההריון? איך מרגישים צירים, ואיך עושים מעקב? וגם התייחסות לטיפול בתינוק אחרי הלידה.


הסכמה לשימוש בעוגיות