Baby Name Generator

מחולל שמות לתינוקות

מצאו את השם המושלם לתינוקכם

הורים יקרים.... התחלה טובה לחיים כוללת גם את בחירת השם המושלם, בין אם מדובר בשמות לבנים או שמות לבנות.

אנחנו יודעים שעם מגוון האפשרויות הרחב הקיים, בחירת השם שיתאים לתינוק אינה משימה קלה כפי שהיא נראית!

על מנת לעזור לכם עם ההחלטה החשובה הזו, יצרנו כלי קל לשימוש - מחולל שמות לתינוקות של פמפרס - המציג מגוון של שמות לבנים, שמות לבנות, שמות יוניסקס ושמות מיוחדים.

איך זה עובד?

1. בשלב הראשון בחרו ב'מאפיינים', על מנת לדייק את החיפוש.

חשוב שתשאלו את עצמכם: האם אתם מתעניינים בשמות מיוחדים לבנות? שמות מיוחדים לבנים מהתנ"ך? שמות יפים לבנות? ייתכן ואתם סקרנים לגבי משמעות השם או רוצים רק לקבל השראה כבסיס להחלטה? הגדרת המאפיינים תעזור לכם להתמקד ולזקק את השמות שמתאימים לכם.

. בשלב הבא את מוזמנים למיין שמות לבנים או שמות לבנות לפי סדר א"ב ולפי מידת הפופולריות שלהם. ישנם שמות מיוחדים לבנים או שמות מיוחדים לבנות עליהם לא חשבתם כלל שיכולים למצוא חן בעיניכם, וברגע אחד להפוך להיות השם של התינוק שלכם.

האם אתם מעדיפים שבחירת השם לא תהיה מגדרית? תוכלו למצוא במחולל השמות שלנו גם שמות המתאימים לשני המינים.

סינון לפינקה הכל

סך הכל 0 שמות לתינוקות

עדיין מתלבטים? קבלו מאתנו טיפים נוספים שיכולים לעזור לכם בתהליך הבחירה:

*חיפוש שם בעל משמעות מיוחדת יכול להיות קשור לתרבות, ללאום או למגוון תחומי עניין, החל משמות בינלאומיים לבנים ועד לשמות של דמויות נשיות מרכזיות מתחום התיאטרון, הקולנוע או המוזיקה.

במשטרים מלוכנים לדוגמא, אנשים שואבים לעתים קרובות השראה משמות של משפחת המלוכה, המסמלים חן, כוח ועוצמה. שמות אלו שרדו במשך דורות רבים וסביר כי יישארו באופנה לעוד שנים רבות, כדוגמת שמותיהם של הנסיך ג'ורג' והנסיכה שרלוט, השייכים למשפחת המלוכה הבריטית.

*השראה לשמות יפים לבנים או שמות יפים לבנות ניתן לקבל גם מהמיתולוגיה העתיקה ומהאגדות. במידה והרעיון מוצא בעיניכם חשוב ליזכור דבר אחד חשוב: גם אם מצאתם שם מיתולוגי שאהבתם במיוחד רק לפי איך שהוא נשמע, כדאי לבדוק גם את המשמעות שלו לפני שתכתבו אותו בתעודת הלידה.

*אנשים מסביב לעולם אוהבים שמות מהתנ"ך, מפני שהם משקפים את האמונה שלהם. ביהדות, ישנם אין ספור שמות לבנים או לבנות לבחירתכם מאדם ועד זכריה! מוחמד ופאטימה לדוגמא, הם שניים מהשמות הפופולריים ביותר בעולם המוסלמי. לפי הקבלה ישנה משמעות גדולה לבחירת שם התינוק, דבר המגשר בין הרוח לחומר. כך גם לגבי האותיות מהן מורכב השם, אופן כתיבתו והצורה בה הוגים אותו.

*ישנן התרבויות, בהן לזמן המדויק בו נולד התינוק יש חשיבות גדולה בתהליך מתן השם. בהודו, למשל, המזל האסטרולוגי של התינוק קובע את אחת עד ארבע האותיות הראשונות בשמו, והשאר נקבע על פי משמעותו. שמות בעלי משמעות חיובית נבחרים לעתים קרובות מתוך תקווה כי התינוק יגדל ויאמץ את התכונה לעצמו, כמו בשם דאיה, שמשמעותו "חמלה" בהינדי.

*ישנם הורים הבוחרים את שם היילוד רק בגלל שהוא נותן להם הרגשה טובה או שהוא קשור לזיכרון עבר מתוק ונעים. אחרים, מתייחסים למשמעות הנומרולוגית של השם דהיינו, לפרשנות המיסטית של הייצוג המספרי של סכום האותיות. חשוב גם לשים לב לאופן הניקוד של השם, ההטיה והאם מבטאים אותו במלעיל או במלרע.

בין אם תבחרו את שם התינוק על-פי חשיבות תרבותית או פשוט כי אתם אוהבים את איך שהוא נשמע, ישנו מגוון רחב של שמות לבנים או שמות לבנות, שיכול להתאים לתינוק שלכם. גם אם אתם מחפשים משהו יחיד במינו, ועדיין לא החלטתם מה בדיוק - פמפרס כאן כדי לעזור.

אנחנו גם ממליצים להכין רשימה של שניים - שלושה שמות ששניכם אוהבים, ולחכות לרגע הלידה. כאשר תפגשו בו לראשונה את תינוקכם ייתכן ותדעו בו ברגע, מהו השם המתאים לו ביותר.