כדי שההכרזה על ההריון תהיה חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת עבורכם, ריכזנו עבורכם רעיונות לכרטיסי הודעה איתם תוכלו לגלות לחברים והמשפחה את הבשורה המשמחת. כמובן שעם מרבית הרעיונות תוכלו גם לשתף את היקרים לכם דרך הרשתות החברתיות או הודעות טקסט אם תרצו. תחילה, אם אתם תוהים מתי הזמן הנכון לספר על ההריון, מוזמנים לקרוא את המאמר בנושא 'מתי לספר על הריון?'.

1. הודעת-אולטרסאונד

סרקו את תמונת האולטרסאונד הראשונה של עוברכם והדפיסו כמה עשרות עותקים שיהוו את הרקע של כרטיס ההודעה שלכם. הדביקו את התמונה על קרטון בגודל של גלויה וצרפו תווית “ "בקרוב"” לפינה הימנית העליונה של תמונת האולטרסאונד עם תאריך הלידה הצפוי של תינוקכם.

2. זה בהחלט מרגש

חפשי את התמונה שצילמת של בדיקת ההריון החיובית שלך - נו, אנחנו יודעים שצילמת אותה - והכיני גלויה דיגיטלית סביבה. תני לתמונה לדבר בעד עצמה, אבל התכונני למבול של צלצולים, הודעות טקסט ודוא"ל.

3. עוגה בתנור

הניחו עוגה במדף האמצעי של התנור שלכם וצלמו. הצמידו את התמונה להודעת הריון מוכנה מראש ושלחו אותה במחשב או בטלפון נייד למשפחה ולחברים.

4. אחיות ואחים מתגייסים לעזרה

הלבישו את ילדכם הגדול בתמונה שעליה כיתוב “האח הגדול” או “האחות הגדולה” וצלמו. הדפיסו ושלחו לכל יקיריכם, יחד עם הערה קטנה לגבי תאריך הלידה המשוער.

5. לוח וגיר

קני לוח קטן בחנות הכל בדולר וציירי חץ המופנה כלפי מטה, ורשמי גם את תאריך הלידה המשוער. בקשי מבן זוגך שיצלם אותך כשאת מחזיקה את הלוח מעל לבטנך. הכיני עותקים ושלחי לכולם.

6. המושב הזה תפוס!

העמידו שלושה כיסאות בדשא—, שניים בשבילכם, ואחד קטן עבור התינוק שיוולד. כוונו את המצלמה על שעון השהייה, התיישבו בכסאותיכם וחייכו. המסר יהיה ברור מאוד, כך שיש לצפות שידידים וקרובי משפחה יופיעו בתוך זמן קצר על סף דלתכם ויבקשו לברך אתכם באופן אישי.

7. דואר

הכינו הודעה במעטפה וקשרו סביבה סרט, ושלחו בדואר למשפחותיכם ולידידיכם.

8. יום הולדת שמח!

שלחו לקרובי משפחותיכם הזמנה באינטרנט למסיבת יום הולדת, אבל השאירו את הפרטים מעורפלים, כך שהם יצטרכו ללחוץ על הפרטים המתאימים כדי להבין במה מדובר.

בתוכן ההודעה, בקשו מהם לחגוג בדמיונם את תאריך הלידה הצפוי של התינוק, עם שניכם, כי אתם מצפים ומקווים לתוספת זו למשפחתיכם ביום המסוים הזה.

9. אה, דרך אגב..

רשמו פתק לאנשים הקרובים ביותר אליכם, כאילו אתם סתם רוצים לבדוק מה שלומם ולעדכן אותם בקשר לחייכם. בתחתית הפתק רשמו הערה: נ.ב. “ אנחנו מצפים ללידת תינוקנו ביום [הכניסו תאריך לידה משוער].”

10. התכוננו לצילום

הכינו תמונת שער של מגזין עם תמונתכם עליה, שמבליטה את בטן ההריון. כותרות השער צריכות לכלול את פרטי ההריון, כגון תאריך הלידה המשוער, באילו מאכלים האישה חושקת בהריון, ומין התינוק (אם אתם יודעת). שלחו בדואר והמתינו לברכות.

בונוס: זכייה בהגרלה!

הזמינו כרטיסי גירוד שעליהם כתוב“ טוק, טוק! מי שם?” מי שיקבל את הכרטיס יגרד אותו וימצא את המשפט“ תינוק של [רשמו את שמכם] צפוי להיוולד ביום [תאריך הלידה המשוער שלך]”.

כל כך מרגש לחלוק את החדשות הנפלאות, שאתם עומדים להיות להורים (אולי אפילו בפעם השניה, השלישית, או אפילו הרביעית), אז תהנו מההודעות שאתם שולחים!

אם את אמא יקרה טרם שיתפת את בן זוגך בהודעה המרגשת, קבלי מאיתנו רעיונות מרגשים ומשעשעים איך לספר לבן הזוג על ההריון. אחרי שתחליטו יחד מתי לספר לחברים והמשפחה, מוזמנים לקבל רעיונות עבור ההכרזה על ההריון. אם החלטתם שהגיע הזמן לספר בעבודה, קבלו מאיתנו גם רעיונות איך לספר לחברים בעבודה על ההריון.