קשה להסתיר את ההתרגשות כשאת מגלה שאת בהריון, 'בין אם זה ההריון הראשון —או החמישי שלך. במקום לפלוט את החדשות הטובות באוזני בן זוגך, בחרי אחד מתשעת הרעיונות הנחמדים הללו כדי להודיע לו שהוא עומד להפוך לאב.

1. הפתעה של סוף היום

כשאתם הולכים לישון באותו היום שבו קיבלת אישור שאת בהריון, היכנסי למיטה לצד בן זוגך, ואמרי“ לילה טוב, אבא'לה!” בחיוך רחב.

2. גייסי את צוות המטבח

הזמיני מקום במסעדה מפוארת ובקשי מהצוות לרשום “ מזל טוב” באותיות שוקולד או מחית פירות על צלחת הקינוח של בן זוגך אם ניסית להיכנס להריון, הוא בוודאי יגלה במהירות את הסיבה לברכות, אבל אם התינוק הזה הוא הפתעה נעימה, תוכלי להסתיר את משמעות הברכה עד שהוא יגלה בעצמו.

3. לפתוח את המתנה

קבלי את בן זוגך לשולחן ארוחת הבוקר כשסביב מותנייך קשור סרט צבעוני. בקשי ממנו שיפתח את המתנה, והוא יראה את המילים “אני בהריון' רשומות בצד האחורי של הסרט.

4. צלילי המוסיקה

ערכי רשימת שירים שבכולם מופיעה המילה“ תינוק” בשם השיר. הפעילי את מערכת השמע באותו יום בשבוע ששניכם נמצאים בבית. בדקי כמה זמן לוקח לו להבין!

5. תני לאוכל לעשות את העבודה

חרגי משגרת הארוחות הרגילה שלכם והכיני לבן זוגך ארוחה טעימה שיהיו בה פנקייקים קטנים, סלט עלי בייבי, תירס גמדי, גזר גמדי ועגבניות שרי.

6. תקשרי בעזרת עוגות

אפי לו עוגה וכתבי עליה באותיות של ציפוי “אני בהריון'. הניחי אותה לפניו כבדרך אגב לאחר ארוחת הערב באחד הערבים והמתיני לתגובתו.

7. שלבי את הילדים בחגיגה

קשטי חולצת טריקו עם טושים לבדים עבור בנך הבכור ורשמי עליה“ האח הגדול” בחזית. הלבישי את הילד בחולצה ובקשי ממנו לקרוא לאביו. הסתתרי בחדר אחר כשבן זוגך מקבל את המסר, והיי מוכנה לחיבוק גדול כשהוא יגלה היכן את מסתתרת.

8. הפתעה כמתנה

אם לא אכפת לך לחכות לבד לסריקת האולטרסאונד, הפתיעי אותו בהכנסת התמונה לתוך קופסת מתנה קטנה והגישי לו בערב.

9. מסר דרך תחנת ממסר

הודיעי להוריו של בן זוגך שאת בהריון ואמרי להם לגלות לו את הסוד בשיחה שגרתית. בן זוגך עשוי לצחקק מעט בתחילה—, מתוך התרגשות ועצבנות,— אבל לקבל את הידיעה מיקיריו יהיה לו רגע מיוחד שלעולם לא ישכח.

תהני מהרגע שאת בוחרת לבשר לבן זוגך את הבשורה המשמחת,— כי זו תחילתו של מסע יפהפה ששניכם יוצאים אליו יחדיו!

אם עדיין לא סיפרתם לאף אחד שאתם בהריון או שאתם תוהים מתי הזמן הנכון לעשות זאת, מוזמנים לקרוא את המאמר בנושא 'מתי לספר על הריון?'. אחרי שתחליטו יחד מתי לספר לחברים והמשפחה, מוזמנים לקבל 10 רעיונות כיפיים להכרזה על ההריון. אם הגיע הזמן לספר בעבודה, קבלו מאיתנו גם רעיונות איך לספר לחברים בעבודה.