ברכותינו! קשה לשמור את הסוד שאת בהריון, אבל לפני שאת מספרת לכולם במקום העבודה שלך, כדאי לך לקבל השראה מתשעת הרעיונות הבאים כהודעות על הריון 

1. הבוס

הבוס צריך לקבל ראשון את הידיעה המרגשת. הקפידי לבשר לו או לה את הידיעה בצורה מנומסת, — כי הוא או היא ייאלצו לנהל את העסק בלעדייך! אולי כדאי להציע לו או לה לצאת לאכול ביחד ארוחת צהריים, שבמהלכה תגלי את הסוד. או שאולי תקבעי פגישה עם הבוס שלך ומנהל מחלקת כוח אדם והגישי להם עוגיות עם הכיתוב "תינוק בדרך" שהזמנת מראש לפני שתתחילי בדיון על חופשת הלידה. 

2. ממתקים

הניחי צנצנת מלאה סוכריות גומי ורודות וכחולות על שולחנך עם פתק שעליו כתוב: “באהבה ממני ומהממתק שלי.” שלחי הודעת דוא"ל לכל מי שעובד במשרד (או לצוות שלך בלבד) והודיעי להם שיש לך ממתקים על השולחן ותראי שלאט לאט הם מתחילים להגיע לאזור השולחן שלך. 

3. הקשיבו, הקשיבו!

המתיני עד לישיבה הכללית של החברה כדי לבשר את הבשורה שלך. כשמנהל הישיבה ישאל אם יש הודעות, הרימי את ידך וספרי לעמיתייך שאת ובן זוגך מצפים לתינוק. 

4. שלבי את ההודעה עם מסיבה לחשיפת מין העובר

המתיני עד שתגלי את מין העובר והודיעי את שתי ההודעות ביחד. כשאת מצויידת בתוצאות סריקת האולטרסאונד שלך, הכיני קאפקייקס והוסיפי כמה טיפות של צבע מאכל אדום או כחול לעיסת הבצק. הביאי את המאפים מהבית למחרת והשאירי לידם פתקים.

5. שחקי משחק טלפון מהסוג הישן

אם את עובדת עם קבוצה קטנה של אנשים, ספרי לאחד או שניים מהם והניחי לרכילות להתפשט—. אף אחד לא מתנגד למעט רכילות עסיסית!

6. כולם אוהבים בייגלה!

בואי לעבודה עם שקית בייגלה ביד והשאירי אותה במטבח עם פתק שבו כתוב: “נראה שזה האוכל היחיד שהתינוק שלי רוצה שאוכל.”

7. מי חדש בצוות

הודיעי על הריונך באמצעות כתיבת תזכיר לעמיתייך והודיעי להם שחבר חדש עומד להצטרף לצוות. רשמי את התאריך המשוער של הלידה כתאריך שבו החבר החדש עומד להצטרף לצוות, וראי מי יבין ראשון את הרמז. ' אנו מנחשים שהראשונים שיבינו הם עמיתים שיש להם ילדים משלהם.

8. תני לבגדייך לדבר

אם המקצוע שלך מחייב אותך ללבוש חלוק, החליפי את החלוק הרגיל שלך בחלוק שיש בו קישוט של תינוק. אל תגלי דבר עד שישאלו אותך על סגנונך החדש. 

9. לאן?

אנשים שעובדים ביחד אוהבים לדבר על חופשות שהם מתכננים, כך שבמהלך השיחה הבאה על חופשות, רמזי שאת מחפשת רעיונות ל'ירח-דבש-תינוק.“ בנוסף לעצות לגבי יעדים, בוודאי תקבלי כמה חיבוקים חמים וברכות.

מה שנחשב אצל אדם אחד לסביבת עבודה עליזה, נחשב על ידי אדם אחר לסביבת עבודה מכופתרת ורשמית, לכן,לפני שאת מתחילה בביצוע אחד מרעיונות אלה של הודעה על הריונך, בדקי היטב מהו הסגנון שלך כדי שהודעתך תהיה מתאימה ונאותה!

אם עדיין לא סיפרתם לאף אחד שאתם בהריון או שאתם תוהים מתי הזמן הנכון לעשות זאת, מוזמנים לקרוא את המאמר בנושא 'מתי מספרים על הריון?'. כמו כן, אם את אמא יקרה טרם שיתפת את בן זוגך בהודעה המרגשת, קבלי מאיתנו רשימת רעיונות איך לספר לבן הזוג על ההריון. אחרי שתחליטו יחד מתי לספר לחברים והמשפחה, מוזמנים לקבל רעיונות עבור ההכרזה על ההריון.