כהורים, אתם מקפידים לבדוק, לוודא ולאמת כל דבר שקשור לבטיחות התינוק שלכם. לנו בפמפרס® ברור שאתם רוצים לדעת יותר על הרכב החיתולים ותהליכי הייצור שלהם. לכן הכנו את התשובות לשאלות אלו באופן שקוף שימחיש לכם כי בכל הקשור לבטיחות, איננו משאירים דבר ליד המקרה.

לפניכם תשובות לחלק מהשאלות שכבר נשאלנו. אם יש לכם שאלה שאינה מופיעה פה, אנא פנו אלינו לטלפון 1-800-666-775 (שיחת חינם בימי ראשון עד חמישי בין השעות 9 בבוקר עד 5 אחה"צ).

מה אתם עושים כדי להבטיח את בטיחות המוצרים שלכם?

כל מוצרי פמפרס® בטוחים ב-100% לשימוש בתינוקות. אנו מבצעים שלושה צעדים עיקריים כדי לערוב לביצועים של חיתולי פמפרס, לנוחות ולבטיחות של תינוקכם מדי יום:

  1. א. בחירה קפדנית של החומרים, אשר את בטיחותם אנו מוודאים בשיתוף עם רופאי ילדים, רופאי עור לילדים ומומחי רעלים, משום שחיתולים בטוחים מתחילים בחומרים בטוחים! למידע נוסף על תהליכי בחירת החומרים שלנו ועל כל המרכיבים במוצרינו, קראו על הרכיבים בחיתולים ועל הרכיבים במכנסונים.

  2. ייצור: שלב מרכזי שאנו מנהלים את כל חלקיו: חיתולי פמפרס® מיוצרים רק במפעלים שלנו באירופה. אנו עוקבים מקרוב אחר כל שלב בייצור כדי להבטיח את איכות מוצרינו. כל חיתול מצולם ברציפות על-ידי מצלמות ועובר יותר מ-500 חיישנים. אנו מבצעים יותר מ-2,000 בדיקות אימות מדי יום.

  3. בדיקות שוטפות של החיתולים כדי לוודא שהם בטוחים, מאושרים וטובים לעור התינוק. החיתולים והמכנסונים שלנו עוברים בדיקות דרמטולוגיות.

    רוצים לדעת יותר? קבלו מידע מפורט בעמוד זה באתר שלנו <ההבטחה של פמפרס לבטיחות>  אנו ממליצים לכם לקרוא ולדעת יותר!

האם החומרים שבהם פמפרס® משתמש בטוחים לתינוקות?

כן. במוצרי פמפרס® (חיתולים ומכנסונים) יש אך ורק חומרים שבטוחים ב-100%. כל החומרים המשמשים אותנו עוברים בדיקות קפדניות וכולם עומדים בהמלצות לשימוש בטוח בחומרים של הוועדה המדעית לבטיחות הצרכנים באיחוד האירופי, SCCS/1564/15. החוקרים שלנו עובדים עם רופאי ילדים, רופאי עור לילדים ומומחי רעילות כדי לאמת את הבטיחות של החומרים שנבחרו כמו גם של מוצרי התינוקות המוגמרים. הקליקו למידע נוסף על המרכיבים שאנחנו כוללים (או לא כוללים!) בחיתולים ובמכנסונים שלנו . רוצים עוד מידע? קראו על ההבטחה של פמפרס® לבטיחות.

כיצד אתם בוחרים את החומרים למוצריכם?

חיתולים בטוחים מתחילים בחומרים בטוחים. זו הסיבה שהחומרים עוברים בחירה דקדקנית לפני שמשלבים אותם בחיתול של פמפרס®. לכל מרכיב בחיתול יש תפקיד ייחודי והוא חייב להבטיח את הביצועים, הנוחות והבטיחות של התינוק. החוקרים שלנו עובדים עם רופאי ילדים, רופאי עור לילדים ומומחי רעלים לאימות הבטיחות של כל החומרים שנבחרו כמו גם של הבטחת המוגמרים לתינוקות. כל החומרים המשמשים אותנו עוברים בדיקות קפדניות וכולכם עומדים בהמלצות לשימוש בטוח בחומרים של הוועדה המדעית לבטיחות הצרכנים באיחוד האירופי, SCCS/1564/15. הקליקו כאן למידע נוסף על המרכיבים שאנחנו כוללים (או לא כוללים!) בחיתולים שלנו. בעמוד זה של האתר שלנו אנו מפרטים את כל הצעדים שאנו נוקטים כדי להבטיח את בטיחות מוצרינו. היכנסו וקראו!

האם הצבעים המשמשים בחיתולי פמפרס® בטוחים לעור התינוק?

כן. הצבעים המשתמשים בחיתולי פמפרס® הינם בטוחים ומכילים פיגמנטים שאינם מגרים את העור ובטיחותם נבדקה בקפידה. צבעים אלה אינם יכולים לחדור לעור, אפילו אם הם באים אתו במגע. איננו משתמשים בצבעים המתפזרים במוצרי פמפרס®. הידעתם? פיגמנטים משמשים כיום במוצרים רבים כגון אריגים וצעצועים, נייר, גירים ועפרונות ציור. למידע נוסף על ההבטחה של פמפרס® לחיתולים בטוחים ב-100%, הקליקו כאן.

האם אתם מוסיפים למוצריכם חומר הלבנה המבוסס על כלור?

לא. אנו מטהרים את סיבי הצלולוז בתהליך שאינו מכיל כלור. הקליקו כאן למידע נוסף על המרכיבים שאנחנו כוללים (או לא כוללים!) בחיתולים שלנו.

מה זה הבטחת הבטיחות ומדוע משתמשים בו בחיתולים?

פוליפרופילן הוא סיב רך המשפר את הנוחות והביצועים של חיתולי פמפרס®. כמו כל החומרים שבהם אנו משתמשים, גם הסיב הזה בטוח לחלוטין לשימוש. למעשה, זהו סיב נפוץ מאוד הן בבגדי תינוקות והן בבגדים של מבוגרים! מדוע משתמשים בו בחיתולים? משום שהוא מוסיף רכות ונוחות לכל חלקי החיתול שבאים במגע עם עור התינוק. סיבי פוליפרופילן גם עמידים מאוד, אינם נקרעים ולכן מונעים היווצרות כדוריות מילוי או חיכוך במגע עם עור התינוק. בנוסף, סיבי הפוליפרופילן שולבו בחלקים אחרים של החיתול באופן מחוכם המושך את הרטיבות לליבה הסופגת של החיתול, שם היא נלכדת. הקליקו כאן למידע נוסף על המרכיבים שאנחנו כוללים (או לא כוללים!) בחיתולים שלנו.

מה זה פטרולטום ומדוע משתמשים בו בחיתולים?

הצליל של המילה פטרולטום אכן אינו נעים אבל זהו בסך הכל השם הטכני של מרכיב נפוץ מאוד במוצרי תחליב יומיומיים. ד"ר אלאן טאייב, מנהל מחלקת רפואת עור לילדים בבית החולים CHU בבורדו, צרפת, מסביר: "פטרולטום הוא המוצר שאנו מכירים מהמותג הפופולרי וזלין®. זהו תכשיר בטוח ולא מזיק המשמש בדרמטולוגיה כבר יותר מ-100 שנים." חיתולי פמפרס® מכילים כמות קטנה של פטרולטום בשכבה העליונה שנוגעת בעור התינוק על מנת להגן עליו טוב יותר. הפטרולטום שבו אנו משתמשים מטוהר ברמה רפואית, אינו מכיל בושם ובטוח לחלוטין לתינוק. הידעתם? פטרולטום הוא מרכיב בהרבה תכשירי משחות לשפתיים ומוצרי טיפוח לתינוקות. למידע נוסף על פטרולטום, קראו את הכתבה על מרכיב זה. למידע נוסף על המרכיבים שאנו כוללים (ואלה שאיננו כוללים!) בחיתולים שלנו, הקליקו כאן. בנוסף, ניתן לקרוא את המידע על האריזה כדי לדעת האם החיתולים שקניתם מכילים תחליב.

למה יש דבק על החיתול של התינוק שלי? האם הוא באמת בטוח?

הדבק המשמש בחיתולי פמפרס® הינו בטוח ואינו מכיל ממסים (סולבנטים). הוא משמש כדי להחזיק יחדיו את כל חלקי החיתול ולמנוע דליפות. הדבקים האלה נבדקו בקפדנות ובטיחות השימוש בהם עבור תינוקות אושרה. חשוב לציין שהדבק אינו בא במגע עם עור התינוק בעת לבישת החיתול. הקליקו כאן למידע נוסף על המרכיבים שאנחנו כוללים (או לא כוללים!) בחיתולים שלנו.

OurSafetyPromise_Icons110x110

ההבטחה של פמפרס לבטיחות

OurExpertsInSafetyIcon

המומחיות שלנו בבטיחות