סיור בחיתול

המומחים של פמפרס בוחרים בקפידה כל אחד ממרכיבי החיתול בהתאם לפרופיל הבטיחות שלהם וביצועיהם המצוינים על מנת לסייע בשמירת היובש והבריאות של עור התינוק.

הבטחת הבטיחות

כל המוצרים והחומרים של פמפרס עוברים בדיקות קפדניות של בטיחות וביצועים לפני שהם באים במגע עם עור התינוק. לרשותכם מידע נוסף על תהליך אבטחת הבטיחות ומה איננו מוסיפים למוצרי פמפרס..

הידעתם? פמפרס מבין שהתפתחות שמחה ובריאה של התינוק כוללת טיפוח העולם שבו התינוק גדל. אנו ממשיכים ומחדשים כל הזמן על מנת לצמצם את טביעת הרגל שמותירים מוצרינו ואריזותיהם. למידע נוסף על המחויבות שלנו לקיימות סביבתית, הקליקו כאן

 • מה זה?
  בדבקים, העשויים מפולימרים תרמופלסטיים, משמשים בכל חלקי החיתול על מנת להחזיק במקומן את שכבות החומר ולהבטיח שתוכן החיתול יישאר בפנים. הדבקים אינם באים במגע עם עור התינוק. יחד עם ספקינו, עבדנו על שיפור הריח של חלק מהחומרים (דבקים) על מנת למלא את ציפיות הצרכנים שלנו. כל המרכיבים המשמשים לשיפור ריח החיתול נבחרו בקפידה, נבדקו לעומק ובטיחותם הוכחה. חומרים אלה אינם באים במגע עם עור התינוק.
  הידעתם?
  דבקים משמשים בהרבה מוצרים נפוצים, לרבות נעליים.

 • מה זה?
  סיבים רכים וצמריים של תאית עץ המופקת באופן בר קיימא ומסייעים בספיגת נוזלים. צלולוז הוא מרכיב חשוב של ליבת החיתול משום הוא מסייע בספיגה ואצירה של השתן והיציאות הנוזליות של התינוק.
  הידעתם?
  חיתולי פמפרס אינם מכילים כלור משום שפמפרס מטהרים את הסיבים המשמשים בחיתול בתהליך ייצור יסודי ונטול כלור.

 • מה זה?
  חומרים אלסטיים הם חומרים נמתחים המשמשים להענקת גמישות והתאמה משופרת לחיתול. כל מוצרי פמפרס אינם מכילים לטקס ואינם מכילים גומי טבעי. אנו משתמשים בגומי סינתטי או בטכנולוגיה שונה לחלוטין.
  הידעתם?
  חומרים אלסטיים שכיחים בתעשיית ההלבשה לייצור בגדים, בגדי ספורט וגרביים - לרבות גרבי תינוקות ובגדי תינוקות.

 • מה זה?
  בושם כלול בכמות קטנה מאוד בשכבה הפנימית של החיתול במטרה ליצור חוויה נעימה יותר. כל הבשמים נבחרו ונבדקו בקפידה ובטיחות השימוש בהם הודגמה. הבשמים המשמשים בחיתולי פמפרס הנם בטוחים לעור התינוק, אינם גורמים לגירוי ואינם צפויים לגרום לתגובה אלרגית כלשהי.
  הידעתם?
  בשמים הם מרכיב המשמש בייצור חיתולים כבר יותר מ-20 שנה.

 • מה זה?
  הצבעים בחיתולי פמפרס בטוחים לשימוש. אנו משתמשים בפיגמנטים שאינם גורמים לגירוי כעבור הציורים המשעשעים שעל החיתול ובכדי להדגיש חלקים שונים של החיתול. הפיגמנטים אינם יכולים לעבור דרך העור גם אם הם באים עמו במגע. איננו משתמשים בצבעים המתפזרים בחיתול (disperse dyes).
  הידעתם?
  פיגמנטים נמצאים בשימוש נפוץ במגוון רחב של מוצרים, לרבות אריזות מזון, עדשות מגע צבעוניות, טקסטילים, צעצועים, נייר, גירים לבית הספר ועפרונות ציור צבעוניים.

 • מה זה?
  סיבים רכים ועתירי ביצועים עם היסטוריה של שימוש בטוח במוצרי צריכה. הם משמשים בכל חלקי החיתול כדי להבטיח נוחות וביצועים אופטימליים.
  הידעתם?
  פוליפרופילן ופוליאתילן נמצאים בשימוש נפוץ בבגדי ספורט ובמגוון מוצרי צריכה וטיפוח אישי.

 • מה זה?
  חומר המגיב בעת חשיפה לרטיבות. רצועה מהחומר הזה משנה את צבעה כאשר היא באה במגע עם שתן ובכך מאפשרת להורים לדעת שהגיע הזמן להחליף את החיתול.
  הידעתם?
  בדומה לסולם החומציות (pH) שעליו למדתם בשיעור טבע, הרצועה מראה מתי השתן של התינוק מגיע לחיתול.

 • מה זה?
  פוליאסטר, הנטווה לסיב רך, משמש לספיגת רטיבות תוך הענקת מגע רך ונוח לתינוק.
  הידעתם?
  פוליאסטר משמש לבגדים מבודדים, לבדי ריפוד, לכריות ולביגוד רפואי.

 • מה זה?
  חומר זה, הקרוי גם פולימר סופר-סופג (SAPs) הם גרגרים קטנים ושקופים שנראים כמו סוכר כאשר הם יבשים. כאשר הם רטובים, הם הופכים לג'ל המרחיק את הנוזל ונועל אותו בכדי למנוע הרטבה מחדש של החיתול ולשמור על היובש של עור התינוק. יותר מ-400 מחקרים בדקו את הפולימרים האלה כדי לוודא שהם אינם מהווים סיכון בטיחותי גם אם נבלעו בשוגג.
  הידעתם?
  גרגר אחד בודד מסוגל לספוג עד פי 30 ממשקלו!

 • מה זה?
  מרכיב נפוץ במוצרי טיפוח אישי לשמירת הלחות. בחיתולים הוא מרכיב בתחליב המסייע בשמירת עור בריא. אנו משתמשים בפטרולטום בדרגה רפואית שהיא הדרגה הגבוהה ביותר, הקרוי גם פטרולטום מטוהר.
  הידעתם?
  פטרולטום משמש בהרבה תכשירים לשפתיים ובמוצרים רפואיים לבריאות העור.

 • מה זה?
  זה אינו האלכוהול הרפואי המוכר או סוגים אחרים של אלכוהול מייבש. סטאריל אלכוהול נמצא בשימוש נרחב הודות ליכולת התחלוב שלו. בחיתולים הוא משמש כמרכיב בתחליב שנועד לסייע בשמירת בריאות העור.
  הידעתם?
  סטאריל אלכוהול נמצא בתכשירים לניקוי עור התינוק ובקרמי החתלה. הוא משמש גם בתעשייה הרוקחית ובתעשיית המזון.

 • מה זה?
  מרכיב שומני השומר על לחות העור. בתחליב שבחיתול, הוא משמש יחד עם תמצית האלוורה. יש לו היסטוריה ארוכה של שימוש בטוח
  הידעתם?
  מרכיב זה נמצא בשימוש נרחב במוצרים רפואיים וקוסמטיים.

 • מה זה?
  תמצית מוכרת המופקת מעלי Aloe barbadensis, צמח המוכר גם בשם אלוורה.
  הידעתם?
  תמצית עלי Aloe Barbadensis משמשת במגוון רחב של מוצרים קוסמטיים כגון קרמי לחות או סבונים.