בבדיוק כמוכם, גם אנחנו מציבים את בטיחות התינוק במקום הראשון.

אאנו מיישמים מידי יום את ההבטחה שלנו לבטיחות התינוק בשלושה שלבים המבטיחים ביצועים, נוחות ובטיחות, החל מבחירת החומרים ולאורך כל הבדיקות שאנו עושים.

שלב 1: בחירת החומרים. יתולים בטוחים מתחילים בחומרים בטוחים.

לפני שהם הופכים לחלק מחיתולי פמפרס®, החומרים שבהם אנו משתמשים עוברים מיון קפדני. לכל מרכיב יש תפקיד ייחודי בחיתול והוא חייב להבטיח ביצועים, נוחות ובטיחות לתינוק.

ההחוקרים שלנו עובדים עם רופאי ילדים, רופאי עור לילדים ומומחי רעלים כדי לתקף ולאשר את בטיחות החומרים בכל המוצרים המוגמרים שלנו לתינוקות

ההחומרים שלנו עומדים בדרישות הבטיחות של הוועדה המדעית של האיחוד האירופי לבטיחות הצרכנים, SCCS/1564/15 לגבי שימוש בטוח בחומרים

למידע על המרכיבים שאנו כוללים (ומה שאיננו כוללים!) בחיתולים שלנו הקליקו כאן.

שלב 2: הייצור. ש שלב מרכזי שאנו מנהלים מא' ועד ת'

בדיוק כמו הורים, בטיחות התינוקות היא בעלת חשיבות עליונה בשבילנו. זו הסיבה שיש דברים חשובים שאיננו מעבירים לאיש אלא מבצעים בעצמנו: ייצור החיתולים שלנו, למשל. פמפרס® מייצרת את כל החיתולים במפעלים משלה, הממוקמים באירופה. זוהי עובדה חשובה ביותר עבורנו. אנו מפקחים מקרוב אחר כל שלבי הייצור כדי להבטיח את האיכות והבטיחות של מוצרינו:

כל חיתול מצולם ברציפות על ידי מצלמות ויותר מ-500 חיישנים.

מדי יום אנו מוציאים מקווי הייצור מדגם של יותר מ-120 חיתולים ובוחנים אותם ב-2,000 בדיקות אימות.

שלב 3: בדיקות שוטפות. כדי להבטיח חיתולים בטוחים ומאושרים לעור התינוק.

חיתולי פמפרס® עוברים בדיקות קליניות ודרמטולוגיות. אנו מוודאים שניתן יהיה להשתמש בהם בבטיחות מלאה וכי הם ישמרו על עור התינוק.

מדי שבוע מגיעות יותר מ-1,200 משפחות למרכז המחקר והפיתוח שלנו, שם הן משתמשות ביותר מ-2 מיליון חיתולים בשנה ומספקות לנו משוב על השימוש.

הידעתם?

יותר מ-700 מדענים ברחבי העולם עובדים מדי יום על חיתולי פמפרס® ומשתפים פעולה עם אנשי מקצועות הבריאות (מומחי רעלים, רופאי ילדים ורופאי עוד לילדים) בכדי לתכנן את חיתולי התינוקות הטובים ביותר שאפשר. הם לוקחים חלק בכל שלב של תכנון החיתול.

הציצו למתרחש במרכז הפיתוח של חיתולי פמפרס® בסרטון הזה!

אנו מקשיבים להורים כל הזמן. לתגובות או שאלות, התקשרו אלינו ל-1-800-666-775 (שיחת חינם בימי ראשון עד חמישי בין השעות 9 בבוקר עד 5 אחה"צ).


המומחיות שלנו בבטיחות


שאלות נפוצות