התפתחות בריאה ושמחה של התינוק היא הדבר החשוב ביותר לפמפרס. זו הסיבה שאנו מחויבים להבטחת הבטיחות של פמפרס בכל הקשור למרכיבים שאנו מכניסים - ואלו שאיננו מכניסים - לחיתולים ומכנסוני החיתול של פמפרס. כל מוצרי פמפרס מיוצרים ממרכיבים שנבדקו בקפידה והוכחו כבטוחים לשימוש. החומרים שבהם אנו משתמשים שכיחים במוצרי תינוקות ומשמשים בבטחה 25 מיליון תינוקות ברחבי העולם מדי יום.

הבטחת הבטיחות

הבטחת הבטיחות

Check

התפתחות בריאה ושמחה של התינוק עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו

Check

כל המוצרים והחומרים של פמפרס נבדקים דרמטולוגית ועוברים בדיקות קפדניות של בטיחות וביצועים לפני שהם מאושרים לבוא במגע עם עור התינוק.

תהליך הבטיחות שלנו: וידוא הבטיחות והעדינות של מוצרי פמפרס

בשלב מוקדם בתהליך הפיתוח של חיתול חדש, אנו בוחרים מרכיבים בטוחים לשימוש במוצרים המיועדים לילדים. פמפרס בודקת בקפידה את כל המרכיבים, החומרים, התהליכים והמוצרים הסופיים בכל שלב של הפיתוח כדי לוודא שהם בטוחים ועדינים לתינוקות. אנו פועלים לפי תקני הבטיחות הגלובליים המחמירים ביותר של ארגונים מובילים מרחבי העולם.

ג'ניפר קולינס, Ph.D.

"בריאותם ובטיחותם של תינוקות היא הקדימות הראשונה במעלה בפמפרס. כמדענית ומומחית לרעלים העובדת בפמפרס, אני פועלת כל העת להבטיח שמוצרינו בטוחים, עומדים בתקנות ואפקטיביים בעבור תינוקות. כאם לשתי בנות, אני מבינה ממקור ראשון את החשיבות של מחויבות זו לבטיחות. יש לי בטחון מלא בבטיחות ובציות שלנו."

ג'ניפר קולינס, Ph.D.. מדענית בפמפרס ואם.

מה איננו מוסיפים למוצרי פמפרס

בתשובה לשאלות שאנו מקבלים מהורים הרוצים לדעת אילו מרכיבים איננו מכניסים לחיתולי פמפרס, הכנו את הרשימה הבאה של מרכיבים שאיננו מוסיפים*.

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי מוצרי פמפרס, בקרו בעמוד השאלות הנפוצות (FAQ) שלנו או התקשרו ל- 1-800-666-775

- ביספנול A (BPA)

- דיוקסין

- צבעים מתפשטים (disperse dyes)

- כלור יסודי

פמפרס אינה מוסיפה כלור לחיתולים אלא משתמשת בתהליך יסודי נטול כלור לטיהור הסיבים שבחיתולים.

- אתנול / אלכוהול

החיתולים ומכנסוני החיתול של פמפרס אינם מכילים אלכוהול, כלומר שאינם מכילים אתנול ואיזופרופיל (או אלכוהול רפואי). סוגי אלכוהול אלה עלולים לייבש את עורם הרגיש של תינוקות.

- לטקס מגומי טבעי

- מתכות כבדות כגון עופרת וכספית

- אורגנוטינים

- הידרו פחמימנים ארומטיים פולי-ציקליקליים (PAH)

- חומרי הדברה

- פראבנים (ראו "חומרים משמרים" להלן)

- פנול

- פוליויניל כלוריד (PVC)

- חומרים משמרים ספציפיים

- חומרים משמרים ספציפיים

פמפרס אינה משתמשת בחומרים משמרים בחיתולים. אנו בוחרים בקפידה את החומרי המשמרים עבור מגבוני התינוקות שלנו על מנת להבטיח שהם טהורים ורעננים. איננו משתמשים ב-MIT או ב-CMIT; פורמלדהיד או משחררי פורמלדהיד; פראבנים; תרכובות אמוניה רבעוניות (QAC's); וטריקוקרבן או טריקלוזן.

  • חלק מחומרים אלה נוכחים בסביבה היומיומית ולפיכך עלולים להיות נוכחים בכמויות זעירות במגוון רחב של מוצרי משק בית שכיחים מחיתולים ועד מי שתייה.