פינוקים כמו עיצוב השיער נמצאים נמוך בסדר העדיפויות כשיש תינוק חדש בבית. החיים ודאי נראים כרגע כמרוץ בלתי פוסק, אך הודות לארבעת הטיפים הבאים, תוכלי לצאת מהבית בלי להיראות כמו יהושע הפרוע.

1. טריקים עם סיכות סבתא

אם השיער שלך נראה כמו חוטים מבולגנים, ראשית הברישי אותו כדי להתיר את הקשרים. לאחר מכן, תפסי קווצת שיער של 2.54 ס"מ מאזור הרקה, גלגלי אותה בין אצבעותייך ותפסי אותה בעזרת סיכת סבתא אחת או שתיים מאחורי האוזן או בקודקוד. את יכולה לגלגל את השיער בצד אחד של הראש או בשניהם לקבלת מראה של בוהושיק.

2. איסוף בלרינה

התכופפי והחזיקי את כל השיער במרכז הקודקוד. גלגלי את השיער סביב עצמו לפקעת בחלק העליון של הראש וקבעי את בסיס הפקעת בעזרת גומייה לשיער. פשוט וקל! עוד טיפ קטן כשאת רוצה לאסוף את השיער בצורה כזו, הרבה יותר קל לעשות זאת דווקא כשהשיער מלוכלך. אם את רוצה לאסוף את השיער לפקעת מושקעת, אך בדיוק חפפת, רססי מעט ספריי לשיער או שמפו יבש לתוך השורשים. זה יעניק לשיער מרקם שיקל את העיצוב שלו.

3. שמפו יבש

אם אין לך אפילו דקה לחפוף את השיער, השתמשי בשמפו יבש באזורים השומניים, המתיני מספר דקות ואז הברישי את השיער באצבעותייך או במברשת. כל השומניות תיעלם באורח פלא ותוכלי לצאת לדרכך. שמפו יבש עושה פלאים גם בשיער דק ונפול. מרחי על השורשים של שיער מלוכלך או מיד לאחר החפיפה, עסי את החומר לתוך הקרקפת ובלגני את השיער מעט בעזרת האצבעות ליצירת נפח.

4. קוקו מגולגל פנימה

אספי את השיער בקוקו נמוך באזור העורף ושימי גומייה בצורה רופפת, המשאירה מקום לסיבוב אחד נוסף. בסיבוב האחרון של הגומייה, השאירי את השיער בפנים. התוצאה תהיה עיצוב קוקוגולגול פרוע ושיקי.