האם תינוקך זז כל הזמן? האם הוא מאבד סבלנות ומקשה עליך בזמן החלפת חיתול? זה השלב שהורים רבים מנסים מכנסוני חיתול מכנסוני החיתול קלים יותר להחלפה לתינוקות שזזים ללא הרף.

מדוע כדאי לי להשתמש במכנסוני חיתול במקום בחיתולים רגילים?

לתינוקות שמתחילים לזוז במרחב ואפילו לזחול, מכנסוני חיתול מעניקים לתינוקך חופש תנועה ומאפשרים לך להחליף חיתול עם כמה שפחות הפרעות לזמן המשחק של התינוק. איך זה אפשרי? במקום להשכיב את התינוק, פשוט תולשים את הצדדים, מסירים את מכנסון החיתול בעמידה, ומלבישים חיתול חדש בקלות, ממש כמו תחתונים. לא צריך יותר לרדוף אחריו בכל הבית כשהוא מתגלגל ממך ונמלט בזחילה!

מתי אפשר לעבור מחיתול רגיל למכנסוני חיתול?

הזמן לעבור למכנסוני חיתול יהיה שונה אצל כל ילד, אך הורים רבים עוברים למכנסוני חיתול כשהתינוק בגיל 6 עד 9 חודשים או כשהוא מתחיל להתהפך ומנסה להתחמק ולהיחלץ כשמנסים לחתל אותו.

איך מסירים מכנסוני חיתול?

פשוט מאוד להסיר מכנסוני חיתול. אין צורך למשוך אותם למטה כמו תחתונים, אלא רק לתלוש את הצדדים והחיתול יורד. אחר כך מגלגלים, סוגרים בעזרת הלשונית שבגב החיתול, וזורקים לסל החיתולים. לפרטים, אפשר לקרא את ההוראות המסבירות איך משתמשים במכנסוני חיתול [קישור למאמר מדריך צעד אחר צעד: איך משתמשים במכנסוני חיתול]

איך מלבישים מכנסוני חיתול?

מחזיקים את החיתול כך שהציורים מקדימה ולשונית הסגירה מאחור, מכניסים את רגלי התינוק לפתחים ומושכים למעלה כמו שמלבישים תחתונים. מסדרים את רצועת המותן הנמתחת סביב הבטן ומעבירים אצבע סביב חפתי הרגליים כדי לוודא שהם פונים החוצה למניעת דליפות.

האם מכנסוני חיתול סופגים כמו חיתולים רגילים?

כן! מכנסוני חיתול שומרים שתינוקך יהיה יבש בדיוק כמו חיתולים אחרים של פמפרס. הם מעניקים עד 12 שעות הגנה, וחפתי הרגליים הנמתחים עוזרים למנוע דליפות.

האם מכנסוני חיתול נוחים?

תינוקך ירגיש נוח מאוד במכנסוני חיתול. חיתול רגיל יכול להתרופף כשתינוק פעיל מתרוצץ ומשחק, אך במכנסוני חיתול רצועת המותן הנמתחת שומרת שהחיתול לא יזוז ממקומו גם אם התינוק שלך פעיל מאוד. רצועת המותן הגמישה גם מבטיחה שהחיתול יהיה צמוד לגופו והתינוק ירגיש נוח לחלוטין.

אחרי שלמדתם מתי הגיע הזמן לעבור למכנסונים ואיך להלביש ולהסיר אותם, זה הזמן המושלם לגלות את 'המכנסונים של פמפרס®'. תהנו!