אישה בהריון על המחשב

מזל טוב! את רגע אחרי הלידה ומגיעה לך מתנה. ערכה ליולדת הידועה גם כערכת הריון, היא דבר נפוץ אותו את יכולה לקבל בבית החולים, ישירות לביתך או באיסוף עצמי. ריכזנו עבורך רשימה של ערכות לידה מתנה אותן את יכולה לרכוש במחיר סימלי. ערכה ליולדת למעשה מאפשרת לך להכיר מגוון רחב של מוצרים, החל ממוצצים, חיתולים, תמ"ל ועוד, ולהתנסות. כך תוכלי להחליט מה הכי טוב עבורך ועבור התינוק.

פמפרס פרמיום

מה מכילה ערכת לידה/ ערכת הריון?

הרכבה של ערכת לידה תלוי בגורם שמעניק לך את ערכת המתנה ליולדת. ישנן ערכות שמכילות דוגמיות, אחרות משלבות מוצרים בגודל מלא, וברובן את יכולה למצוא גם קופונים. זה בדיוק הזמן שלך ליהנות מהשלל, וגם לעשות את צעדייך הראשונים, בעולם המוצרים, המתנות והקניות לאם ולתינוק. אם את אמא לתאומים, אולי גם תקבלי הכל כפול.

כמה זה עולה לי?

ברוב המקרים ערכת לידה או ערכת הריון ניתנת לך במחיר סימלי, כדוגמת ערכה ליולדת של רשת סופר פארם או רשת שילב. כך תוכלי להכיר את המוצרים, בהם אולי תשתמשי לאחר מכן. גם אם תצטרכי לשלם קצת יותר עבור ערכה ליולדת, זה יפתח לך צוהר לעולם האמהות!

ערכת לידה - מה אני מקבלת ואיפה?

כבר בהגיעך לבית החולים, מיד אחרי הלידה, ייתכן ותקבלי ערכת הריון, ערכת ליולדתו/או דוגמיות מחברות שונות. ישנן יולדות שכבר ברגע הכניסה לחדר במחלקה, מגלות שמחכות להן דוגמיות של תמ"ל, חיתולים, משחות החתלה ועוד.

במידה ואת רוצה להתפנק עם ערכת הריון או לידה וגם להתנסות, הכנו לך רשימה מסודרת, של גורמים המעניקים ערכה ליולדת או ערכת לידה:

ערכת לידה סופר פארם

מה כוללת ערכת מתנה ליולדת? חיתולים, תמ"ל, מוצרי כביסה, תכשירי טיפוח ועוד

איך מקבלים את הערכה? על ידי מילוי טופס אותו נתין להוריד מאתר הרשת, לקבלת ברקוד

איפה מקבלים את ערכת הלידה? בכל אחד מסניפי הרשת, בהצגת הברקוד + תעודת לידה או אישור מבית החולים + תעודה מזהה של אחד ההורים

כמה זה עולה? 14.90 ₪

התניות - ניתן לקבל בסופר פארם ערכה ליולדת עד 3 חודשים מרגע הלידה/כל תינוק זכאי לערכת לידה אחת בלבד/נכון לחודש ינואר 2020, תוקף המתנה הוא עד לתאריך 30.6.20

ערכת לידה שילב

מה כוללת ערכת מתנה ליולדת? תמ"ל, תיק מדליק לעגלה, מוצצים, רפידות הנקה, קרם החתלה ועוד!

איך מקבלים את הערכה? ממלאים פרטים באתר ומקבלים קוד בהודעת טקסט

איפה מקבלים את ערכת הלידה? בכל אחד מסניפי שילב, עם הצגת הקוד

כמה זה עולה? 29.90 ₪

התניות - ערכה אחת לכל תינוק עם הצגת תעודת זהות

ערכת לידה סימילאק

מה כוללת ערכת מתנה ליולדת? חיתולים, תמ"ל, תיק קטן, מחלק מנות, מוצצים, קרם החתלה ועוד!

איך מקבלים את הערכה? מצטרפים למועדון הלקוחות של סימילאק ללא תשלום

איפה מקבלים את ערכת הלידה? עם שליח עד הבית

כמה זה עולה? 39.90 ₪

התניות - הצטרפות למועדון סימילאק

ערכת לידה מוצצים

מה כוללת ערכת מתנה ליולדת? בערכת לידה “צעד ראשון” תוכלו למצוא חיתולים, משחת החתלה, ג'ל לניקוי ידיים, תכשירי קוסמטיקה ורחצה ועוד

איך מקבלים את הערכה? ממלאים את הפרטים באתר ומדפיסים את הקופון

איפה מקבלים את ערכת הלידה? באחד מסניפי הרשת בהצגת תעודת זהות והשובר שהודפס

כמה זה עולה? 25 ₪

התניות - כל יולדת זכאית לערכה אחת. איסוף הערכה יעשה על ידי האישה עצמה, או באמצעות פנייה של היולדת לחברה במייל

ערכת לידה צעדים ראשונים

מה כוללת ערכת מתנה ליולדת? מדריכה שמגיעה לביתה של היולדת ומעניקה לה מידע בכל הקשור לטיפול בתינוק וגם, סל מוצרים

איך מקבלים את הערכה? מצטרפים למועדון באתר. זמן מה אחרי, המדריכה + סל המוצרים בדרך אלייך

איפה מקבלים את ערכת הלידה? בבית היולדת

כמה זה עולה? 25 ₪

התניות  - הרשמה למועדון

ערכת לידה מאמא גורו

אתר מאמא גורו מציע כמה סוגים של ערכה ליולדת, החל מערכת לידה שעלותה 39.90 ₪ ועד לערכה משודרגת שעלותה 79 ₪. באתר ניתן גם למצוא מארזים שעלותם 129 ₪ ויותר. מחירה של כל ערכת לידה נקבע בהתאם לכמות המוצרים הכלולים בה, איכותם ומחירם בשוק. כדי לקבל את אחת מהערכות, יש להיכנס לאתר של מאמא גורו, ולהעלות צילום של תעודת הלידה. אחרי שתמלאי את כל הפרטים, תקבלי קופון בהודעת טקסט, איתו תוכלי לרכוש ערכה ליולדת במחיר מיוחד.

דוגמיות במקום ערכה ליולדת

ישנם גורמים שלא מספקים ערכת לידה אבל כן מחלקים דוגמיות, אותן את יכולה לקבל רגע אחרי הלידה, בזמן שאת שוהה בבית החולים, או ברשתות והחנויות ברחבי הארץ. מומלץ גם לפנות לרשתות ולחנויות (בטלפון או במייל) כדי לבדוק, האם ישנן דוגמיות של המוצרים אותם תרצי לנסות. כך תוכלי להתנסות ולהחליט, אילו מוצרים, תכשירים או אביזרים, הכי מתאימים לתינוקך.

דוגמאות לדוגמיות אותן תוכלי לקבל - תמ"ל ממטרנה או נוטרילון, שמן אמבט של בלניאום, משחת החתלה של מאמי קר או של בייבי פסטה, רפידות הנקה מסוגים של לנסינו, טפטפים אפג'ל ועוד.

בעבר היה ניתן למצוא ערכת לידה של שופרסל וגם ערכת לידה של רמי לוי.  נכון ליום כתיבת שורות אילו, אין ערכות במלאי. ייתכן ובעתיד יסופקו שוב. חברות שונות מספקות דוגמיות בחינם בתקופות שונות, ולכן כדאי להתעדכן קצת אחרי הלידה, בהיצע המגוון.

ואם ילדתי תאומים או שלישייה?

במידה וילדת תאומים או שלישייה, רוב החברות יעניקו לכם שניים או שלושה מוצרים/ערכות. בנוסף, ישנם גורמים שמציעים הרשמה למועדון תאומים, בתמורה להטבות, מתנות או קופונים.

כנסי הריון - קבלת ערכת הריון רגע לפני הלידה

בתי החולים המתחרים על ליבה של כל יולדת וגם גורמים פרטיים, עורכים לעיתים כנסי הריון, המציעים תוכן מגוון ועשיר, כיבוד קל (לעיתים) וגם ערכת הריון או דוגמיות מתנה,  במטרה לערוך אתך הכרות, ולהציע את מרכולתם. מדובר על כמה שעות, במהלכן תוכלי לבלות עם הריוניות נוספות, להכיר את עולם התינוקות וגם לקבל מידע מאנשי מקצוע.

ערכת הריון או ערכת לידה, הינה דבר מפנק. בינינו, מי לא אוהבת לקבל מתנות, במיוחד אחרי הלידה. תכולת הערכות גם מאפשרות לך גם לעשות את צעדיך הראשונים בעולם תכשירי התינוקות, החיתולים, התמ"ל וכו'. גם אם ילדת בעבר, חשוב שתדעי כי מדובר בהיצע מגוון, משתנה ומסקרן, בכל פעם מחדש.

אחרי שעשינו סדר בנושא הערכות והדוגמיות שאת יכולה לרכוש במחיר סמלי או לקבל במתנה, קצת לפני או אחרי הלידה, חשוב שתדעי מתי את אמורה ללדת. מחשבון ההריון של פמפרס, יכול לעזור לך לחשב בקלות את תאריך הלידה המשוער שלך. ומה עם שמות לבנים או שמות לבנות? גם כאן נשמח לעזור. היכנסי למחולל השמות שלנו, והתחילי להשתעשע בבחירת השם המתאים לך. אם הגעתם לפה בטעות ואתם מחפשים רעיונות למתנה ליולדת הטריה או לתינוק הקטן שבדרך, מוזמנים לבדוק את המאמרים שלנו בנושא 'מתנה ליולדת' ו'מתנות לתינוק'.

הירשמי לאתר ותוכלי לקבל מדי שבוע מידע על התפתחות תינוקך ברחם, טיפים מעולים עבורך וגם קופונים או מידע על מבצעים לפני כולם.

*המידע האמור נכון לתחילת שנת 2020. ייתכנו שינויים בהיצע ובתכולת הערכות.

*התוכן פונה לשני המינים. במידה ונעשה לעיתים שימוש בלשון זכר או נקבה, הפנייה מיועדת לשני המגדרים.