במשך למעלה מחמישים שנה, הורים בוטחים בפמפרס לטיפול בתינוקות שלהם. אנו משקיעים מאמצים כדי להצדיק את האמון הזה בכל יום, בכך שאנו מספקים לכם מוצרים בטוחים ואיכותיים שעוזרים להגן על התינוק ולטפל בו.

אנחנו משתמשים במרכיבים בטוחים ועדינים בחיתולים

החיתולים ומכנסוני החיתול של פמפרס עברו בדיקות דרמטולוגיות. הם עשויים ממרכיבים שנבדקו בקפידה והוכחו כבטוחים לשימוש. אנחנו משתפים פעולה עם רופאי ילדים, רופאי עור של ילדים ומומחי בטיחות מובילים כדי לוודא שהחומרים המשומשים במוצרים שלנו בטוחים עבור תינוקות. המרכיבים המשמשים אותנו נפוצים ברוב החיתולים ומכנסוני החיתול ונמצאים בשימוש בטוח של יותר מ-25 מיליון תינוקות ברחבי העולם, מדי יום. כדי ללמוד עוד על מרכיבים אלה, ניתן לקרוא את המאמר שלנו "מה יש בחיתול של פמפרס". כמדענים וכהורים בעצמנו, אנו ניגשים לעבודתנו עם מנה גדושה של ספקנות לגבי בטיחות המרכיבים. אנו מנפים את כל המרכיבים העלולים להיחשב בלתי בטוחים במוצר לתינוקות או ילדים. אם איננו משוכנעים בבטיחות המרכיב, איננו משתמשים בו.

אנו קובעים מהו השימוש הבטוח במוצר

אנו עובדים לפי תקני הבטיחות הגבוהים והמחמירים ביותר בעולם אשר נקבעו על-ידי ארגוני התקינה המובילים בעולם. אנו מגדירים רמת בטיחות לכל מרכיב שבו אנו משתמשים בעזרת אותו תהליך מדעי שבו משתמשות רשויות הרגולציה העולמיות, כגון ארגון הבריאות העולמי (WHO), האיחוד האירופי (EU), הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) ומנהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA). בפמפרס ובפרוקטר אנד גמבל עובדים יותר מ700 מדענים ואנשי מקצוע בשיתוף עם מומחי בריאות מובילים כגון רופאי ילדים ורופאי עור של ילדים, כדי להבטיח שמוצרי התינוקות שלנו עומדים בכל דרישות הבטיחות ודרישות הרגולציה העולמיות. אנחנו גם בודקים את כל החומרים שבמוצרים הסופיים שלנו כדי לוודא שהשימוש הממשי שלהם נמצא בטווח הבטוח עבור הצרכנים ועבור הסביבה. אנו עורכים בדיקות מקיפות כדי לאפשר לאמהות לחוות את המוצרים שלנו במצבים מחיי היומיום ומצייתים לתקנות הבטיחות, הביצועים והאיכות הקפדניות ביותר.

אנו עוקבים מקרוב אחר הבטיחות והאיכות

אנא התקשרו אלינו בכל שאלה או תגובה לגבי פמפרס, בטלפון חינם 1-800-666-775 בימי א- ה בין השעות 8:30 – 17:00. תודה רבה!