אתם פשוט לא שבעים מהתינוק שלכם. הוא כל כך חמוד!

הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לצלם תמונות ברמה מקצועית בשביל ההזמנות לברית/ה:

  • חכו עד שיירדם - קל יותר לשנות את תנוחתם של תינוקות בני יומם והם יכולים לישון עם כל הפרעה שהיא. לקבלת מידע נוסף וטיפים בנושא שינה, את מוזמנת לקרוא את המאמר שלנו בנושא 'שינת תינוקות'.

השתמשו באור טבעי, והרבה ממנו

  • קחו בחשבון את הרקע ומה מופיע במסגרת

  • צלמו מקרוב, אין דבר יותר יפה מתינוק בן יומו בזמן השינה.

  • צלמו כמה שיותר תמונות, משום שמתוך 50 תמונות אולי אחת תצא מושלמת

ככל שהתינוק גדל, אתם תבחינו שהוא לא יכול לשבת בשקט והוא לא יתלהב להציג חיוך, אך כשסוף סוף תצלמו את התמונה המושלמת עבור האלבום המשפחתי, זה יהיה שווה הכל. הנה כמה רעיונות לתמונות נהדרות וטבעיות של התינוק:

צלמו את התינוק במצב הטבעי שלו

אתם יכולים לשכוח מפוזות של דוגמנות: ככל שתנסו יותר, הוא ירצה לחייך פחות. פשוט צלמו בזמן שהתינוק שוכב על הבטן או כשהוא משחק. נסו לכרוע, לשבת או לשכב על הרצפה כדי לצלם תמונה בגובה העיניים.

אל תנסו להוציא חיוך בכוח

ככל שהחיוך טבעי יותר, התמונה מוצלחת יותר. נסו לעשות פרצוף מצחיק כדי לגרום לילד לחייך. אם מדובר בפעוטות גדולים יותר, עשו משהו טיפשי או הזכירו לפעוט משהו שגרם לו לצחוק

המשיכו לצלם

תצלומי תינוקות הם בגדר חובה: צלמו כמה שיותר תמונות. במקום לנסות לצלם תמונה אחת מושלמת, צלמו הרבה תמונות מכל זווית אפשרית. רוב הסיכויים שהוא יתנועע, יתפתל או יתעטש בדיוק בזמן צילום התמונה, אז ככל שמצלמים יותר תמונות, גדלים הסיכויים להשיג תמונה אחת טובה

קבעו את מהירות הצמצם

מהירות צמצם גבוהה יותר עוזרת לצלם תמונה חדה של התינוק בזמן משחק, גם כשהתינוק רץ, קופץ, מסתחרר או משחק. ככל שמהירות הצמצם גבוהה יותר, כך התמונה תהיה חדה יותר.

זכרו לפחות את הטיפ הבא בצילום תינוקות: הדפיסו את התמונות! רפרוף באלבום התמונות מתגמל הרבה יותר מצפייה בהן במסך המצלמה. לא תתחרטו על כך!