עם כל אהבתכם לילד שלכם, אין משהו שתעשו שיכול להחליף את ההתרגשות שלו מלהיות עם ילדים אחרים. אם הוא לא נמצא עדיין בגן או במעון, יש הרבה דרכים בהן הוא יכול להיפגש באופן קבוע עם ילדים בערך בגילו.

חוגים ופעילויות מתוכננות

כשילדכם עסוק וכשיש לו גירויים זה טוב גם בשבילכם.  יש הרבה חוגי מוזיקה, אמנות, שחייה והתעמלות המיועדים לפעוטות, וזה ייתן לכם הזדמנות לפגוש גם הורים אחרים בסביבתכם!

מפגשי ילדים ובקרים על כוס קפה

אפשר לחפש קבוצה מקומית של ילדים, או לארגן מפגש על כוס קפה עם הורים אחרים לילדים בגיל דומה.  אפשר לעשות סבב בין הבתים של כולם, מה שיעזור לשנות אווירה והילדים ישמחו לשחק בצעצועים חדשים ולחוות סביבות חדשות.  זוהי גם דרך מעולה להתייעץ על סוגיות ואתגרים הקשורים להורות!

הורים עובדים

אפשר לחפש חוגים המתקיימים בסופי השבוע שיאפשרו לכם ולילדכם לבלות קצת זמן איכות ביחד ואף לפגוש הורים עובדים אחרים!  זוהי גם אופציה טובה עבור אבות שמחפשים פעילויות מתוכננות מהנות לסופ"ש עם הילדים כדי לתת לאמא לנוח!

בחירת גן טוב

כאשר מדובר בבחירת גן ילדים, כדאי לתכנן מראש. בגנים רבים יש רשימות המתנה ולוקח זמן למצוא את המסגרת המתאימה עבור הילד שלכם. בקרו בכל אחת מהאפשרויות ובלו שם מספיק זמן כדי להיות בטוחים שהגן יתאים לכם ולילדכם.