תכנון מסיבת טרום לידה מושלמת

אם אתם מאורגנים, גמישים, ויודעים להפיץ את החדשות, לא יהיה לכם קשה לארגן מסיבת טרום לידה. הנה כמה דברים שעליכם לזכור כשאתם מתכננים מסיבה.

בחרו את המקום שבו תרצו לערוך את המסיבה.

חשבו, מה ישמח את ההורים לעתיד? האם הם אוהבים להיות בבית? האם הם מעדיפים לצאת לבלות בחוץ?

1. בבית

הבית הוא מקום פרטי, נוח ואינטימי, והוא אידאלי לאירוע אישי כזה. אתם יכולים להשתמש במטבח שלכם וכולם יודעים היכן נמצא חדר השירותים!

2. במסעדה

כל מה שעליכם לעשות הוא לטלפן למסעדה, להודיע כמה אורחים יגיעו ואתם מוכנה למסיבה. נסו להתאים את המסעדה לטעמם של כל האורחים, אבל כדאי לשים דגש על טעמה של ההורים לעתיד ולבחור מסעדה בהתאם.

3. במשרד

כולם תקועים בעבודה, אבל שווה להתאמץ ולמצוא שעה אחת לצאת להפסקה ולחגוג את הלידה העתידית.

4. יעדים

מרכזי ספא, גנים וירידים הם יעדים פופלריים למסיבות טרום לידה.

נושא למסיבת טרום לידה

לפני שאתם מתחילים בעבודה ומכינים הזמנות וקישוטים, כדאי לחשוב על נושא שסביבו תארגנו את המסיבה. הנושא אמור לשקף את האישיות של ההורים לעתיד ואת העדפותיהם, והוא יכול להתמקד גם בתינוק החדש. למשל, אם לא ידוע מין התינוק, אפשר לארגן את המסיבה סביב נושא של עניבות ופרפרים או ספארי. אם ידוע שתיוולד תינוקת, כדאי לבחור באגדה יפה בורוד כנושא עם עוגת חיתולים בצורת ארמון!

הזמנות

אם אתם שולחים הזמנות, קחו בחשבון את הנושא שבחרתם ואיזה עיצוב וניסוח ההורים יעדיפו. מספר האנשים שתזמינו תלוי בגודל המקום, שעת המסיבה והקשר שבין ההורים לעתיד לבין המוזמנים. אם אינכם בטוחים, תוכלו לשאול ידידים אחרים במעגל הידידים שלכם.

אוכל ושתייה

אין צורך בכיבוד מפואר למסיבת טרום לידה. אפשר לארגן מזנון פשוט, בעיקר אם אתם בוחרים ומזמינים אוכל מראש. בררו אם יש לאנשים אלרגיות או צרכים תזונתיים מיוחדים, וכן אם ההורים מעוניינים שיוגשו משקאות אלכוהוליים במסיבה.

משחקים למסיבת טרום לידה

התחילו בכמה משחקים שישברו את הקרח בין המוזמנים. בקשו מכולם להביא תצלומים של עצמם כתינוקות כדי להציג ולשחק משחק ניחושים, מיהו מי. תוכלו גם להוסיף משחקי טריוויה, מירוץ ביצים, וממתקים בחיתול. אפשר גם לבחון את האורחים בשמות של גורי חיות.

מסיבות טרום לידה נמשכות רק שעתיים או שלוש, אבל זיכרון האירוע יישאר שנים רבות להורים לעתיד.