רעיונות לחדר ילדים

מהי הדרך הקלה ביותר לרהט חדר ילדים? בחרו לכם נושא מרכזי קודם כל. הרעיונות הבאים לחדר ילדים יתנו לכם השראה.

מודרני:

חלל מסודר ומינימליסטי יהווה חדר ילדים קלאסי. כדי להוסיף מעט עניין, הכניסו כמה כתמי צבע על הקירות או כמה אביזרים ססגוניים.

לתינוקת:

אם אתם רוצים שהחדר יהיה בסגנון של ילדות, חפשו הדפסים פרחוניים כחלופה לנושא הורוד הרגיל.

לתינוק:

הנושא הימי הוא אופנתי לחדרי בנים וזו דרך טובה לצבוע את החדר בכחול בצורה רעננה.

יופי טבעי:

חדר ילדים עם נושא הטבע יכול להיות מרגיע מאוד. ואולם, כדאי לשמור על פשטות: צבעי אדמה וכמה תמונות שממוקמות היטב, כריות ושמיכות ייצרו אווירה נעימה ושלווה.

חיות כתוספת:

נסו להציב מובייל חיות מעל לשולחן ההחתלה (במקום גבוה כדי שהתינוק לא יוכל למשוך אותו למטה). כשאתם מחליפים לתינוק חיתול, הצביעו על החיות וציינו את שמן ("זה סוס, סוס אומר היהיהי!")

נושא א"ב:

א"ב כנושא לחדר הילדים יכול להיות מרכיב חינוכי בחדר הילדים של התינוק החדש. תלו אותיות בכל הגדלים על הקירות בחדר התינוק כדי ליצור גרסה מקורית של אמנות אותיות. ציינו את שמות האותיות בפני התינוק ושירי שיר על א"ב.

מסיבת נקודות:

אם אתם מעדיפים דפוס פחות רועש אבל נחמד, אפשר להשתמש בנקודות. אתם יכולים להשתמש בנקודות בצורה מינימלית (רק על מצעי המיטה, למשל), או לצבוע את כל הקירות בנקודות!

כתמי צבע:

במקום הכחול או הורוד המסורתי, תוכלו להכניס לחדר צבעים אחרים צהוב בהיר או ירוק בהיר הם צבעים פופולריים.

דמויות:

אתם יכולים לשאוב השראה מהספר האהוב עליכם או מהסרט המצויר החביב עליכם כדי למצוא נושא לחדר הילדים. תוכלו למצוא אביזרים רבים הקשורים לספרים או לסרטים, החל ממצעים למיטה ועד קישוטים לקירות.

נושא כדור הארץ:

שמרו על כדור הארץ באמצעות בחירת רהיטים וכלי מיטה שעשויים מחומרים ברי קיימא בשיטות ייצור ירוקות. התינוק שלכם יודה לכם על כך יום אחד!

גם אם עיצוב זה לא התחום שלכם, אל תדאגו.– הדברים היחידים שחדר הילדים באמת צריך הם עריסה טובה ואתכם!