תוהה מה מקובל לעשות במסיבות טרום לידה? אם אין לך שום מושג מה לבקש ממי, או מה את אמורה לעשות לקראת מסיבת טרום לידה, לפנייך רשימת מטלות פשוטה שתעזור לך לתכנן מסיבות טרום לידה מושלמת.

מארחת מסיבת הטרום לידה: מטלות

אמנם האופנה עכשיו היא שכל אחד יכול ליזום מסיבת טרם לידה, אבל הנוהג הוא שהמסיבה אמורה להיערך על ידי ידידה או קרובת משפחה רחוקה, כגון בת דודה או דודה. המארחת תברך את כל אורחיה באופן אישי, תתלה את המעילים שלהן, תציין היכן יש להניח את המתנות ותציע לאורחות משקאות. קבלת הפנים הזו תהיה לא רק מנומסת, אלא תיתן לכל האורחות הרגשה טובה ותהווה התחלה טובה של המסיבה.

אפשרי להן ליצור קשרי ידידות חדשים

אם האורחות שלך משתייכות למעגלים חברתיים נפרדים, את יכולה לשבור את הקרח בעזרת הצגתן או בפתיחת המסיבה במשחק.

רשימות מתנות לתינוק: המתנה שבנתינה

האורחות השקיעו מחשבה רבה בבחירת המתנות שהביאו, וחלק מההנאה הוא להתבונן באם לעתיד שפותחת את המתנות. הנימוס מחייב לפתוח את המתנות לקראת סוף המסיבה, כדי להימנע מליצור את הרושם שהמתנות הן המטרה העיקרית של המסיבה.

פתקי תודה

עדיין נהוג לצפות שהאם לעתיד תשלח פתקי תודה למי שהשתתפו במסיבת טרום הלידה שלה. כדאי למנות מישהו לרישום כל המתנות ומי שנתנו אותן. רצוי לעזור לאם לעתיד לכתוב פתקי תודה אישיים, לבחור כרטיסים ומעטפות, ולעזור בהדבקת הבולים.

פרידה נאותה

אם כמה אורחות צריכות לעזוב מוקדם יותר, לווי אותן לדלת והודי להן אישית על בואן. בסוף המסיבה, הקפידי להודות לכל האורחות על בואן ולווי אותן לדלת. ודאי שלאם לעתיד יש הזדמנות להודות ולהיפרד לשלום מכל האורחות.

זכרי את הטיפים האלה ותהני ממסיבת טרום לידה מושלמת ומנומסת. כל עוד את דואגת לטפל באורחות בנימוס ובאדיבות, זה מסיר דאגה נוספת מהאם לעתיד.