רשימת רעיונות לחדר ילדים

חדר הילדים אמור להיות נוח גם לכם וגם לתינוקכם. לאחר שרכשתם את הדברים הבסיסיים, תוכלו להוסיף אביזרים שיהפכו את חדר הילדים למקום עוד יותר ידידותי לתינוק ולהוריו.

כיסא נדנדה ושידה

כיסא נדנדה חזק יהיה מושב נוח להניק בו ולחבק את תינוקכם, ותנועת הנדנוד העדינה תגרום לו להירדם. החזיקו ליד כיסא הנדנדה שידה קטנה ואחסנו בה את הדברים שהאם זקוקה להם להנקה או להאכלה מבקבוק.

מאוורר

משב רוח קליל יסייע לכם ולתינוקכם להתאוורר, תרתי משמע. הזמזום הקבוע של המאוורר פועל כמכונת רעש לבן, שעשויה להרגיע את התינוק כשהוא חסר מנוחה.

מובייל לעריסת התינוק

אם אתם מתכננים לתלות מובייל מעל לעריסת התינוק, וודאו שהוא מחובר היטב לסורגי הצד של העריסה והרחק מהישג ידו של התינוק. כשתינוקכם יגיע לגיל חמישה חודשים (או לפני כן, אם תינוקכם יתחיל לדחוף את עצמו כלפי מעלה על ידיו וברכיו), יהיה עליכם להוציא את המובייל מהעריסה ולתלות אותו במקום אחר. כדאי לבחור מובייל ססגוני - אדום יהיה הצבע הראשון שהתינוק יראה.

ספרי תינוקות

ספרים הם לא רק קישוט יפה על המדף: אם תקראו באוזני ילדכם - בכל גיל - אוצר המילים שלו יתפתח, והוא ילמד על תקשורת ועל העולם הסובב אותו.

כמובן שהאביזרים החשובים ביותר בחדר הילדים הם האמא והאבא! לא יעבור זמן רב, וכבר תחליפו את העריסה במיטת ילדים, אז נצרו את הזכרונות הראשוניים הללו!