הגיע הזמן לענות על השאלה הנצחית: בן או בת? אם החלטתם להזמין את בני המשפחה והחברים למסיבת חשיפת מין העובר, הנה תשע דרכים לגלות את הסוד.

חדשות מסעירות

להורים המתכוונים לערוך מסיבה לחשיפת מין העובר, כדאי לכם לחלוק את הרעיונות הבאים עם מי שמיניתם לחשוף את הדבר הסודי ביותר (והחשוב ביותר) במסיבה שלכם: מין העובר!

  • בחרו סרבל תינוק כחול וסרבל תינוק ורוד באותו המחיר בחנות למוצרי תינוקות. תנו לקופאית מעטפה חתומה ובה פתק שבו רשום מין העובר שלכם ובקשו מהקופאית לעטוף בחשאי את הסרבל בצבע המתאים למין הנכון. המתינו ופתחו את המתנה העטופה לעיני בני משפחתכם וחבריכם במסיבה לחשיפת מין העובר.

  • אפשר לשלב את מסיבת חשיפת מין העובר עם מסיבת טרום לידה. הגישו את המעטפה החתומה שקיבלתם מטכנאי האולטרסאונד למארחי המסיבה והניחו להם לתכנן את המסיבה על כל פרטיה ללא ידיעתכם. ביום המסיבה, וודאו שהם הציבו מצלמה במקום כדי לתעד אתכם כשאתם נכנסים לחדר המסיבה ואת תגובתכם לחדשות המרגשות.

  • קנו בקבוקי בועות, אחד עטוף בעטיפה ורודה והשני בכחולה, ובקשו מידיד או בן משפחה להוסיף בלא ידיעתכם את צבע המאכל המתאים (במקרה זה אדום) לתמיסה. במסיבת החשיפה, אתם תלבשו חולצות לבנות ותפריחו זה לעבר זה בועות. לאחר שהחולצות יתייבשו, הניחו אותן בקופסת מזכרת יחד עם מזכרות אחרות מהמסיבה ותלו אותן בחדר הילדים.

  • בקשו מהמארחים להזמין בלון אטום מחנות מסיבות ובקשו מעובד בחנות למלא את הבלון בקונפטי ורוד. בזמן המסיבה, בקשו מבן משפחה לצלם אתכם בזמן שאתם מפוצצים את הבלון.

  • בקשו מהמארחים להזמין פיניאטה בצבע ניטרלי ובתוכה ממתקים וצעצועים כחולים או ורודים. במסיבת החשיפה, תנו לבני משפחתכם וידידיכם להכות בפיניאטה במקל, כל אחד בתורו, עד שאתם תתנו לה את המכה הסופית. לאחר שהממתקים והצעצועים יישפכו, קחו ממתקים מלוא החופן ושפכו אותם על ראשכם, וזה יהיה תצלום נחמד.

חתום בנשיקה

אם אתם מתגוררים הרחק מבני משפחתכם, או שאינכם מעוניינים לערוך מסיבה לחשיפת מין העובר, הנה כמה דרכים לתעד את החשיפה ולחלוק אותה עם בני המשפחה בדואר, דוא"ל או דרך הרשת החברתית המועדפת עליכם.

  • קבעו לפני התור לאולטרסאונד, שבן הזוג יברר אצל הטכנאי/ת בחשאי את מין העובר, לאחר הסריקה. לאחר מכן הוא יכול לקנות תכשיט (מישהו מעוניין בעגילים משובצים אבני אודם?) שיחשוף את מין העובר. צאו לבילוי אינטימי שבמהלכו בן הזוג ייתן את המתנה, והצטלמו עם התכשיט החדש. העלו את התמונה לדף הרשת החברתית והמתינו לתגובות!

  • הצטלמו כאשר אתם נושפים נצנצים ורודים מכף היד. שנו את צבעי התמונה כך שכולה תהיה בשחור-לבן, פרט לנצנצים. הכינו כמה עשרות עותקים מהתמונה ושלחו אותם לבני המשפחה והידידים.

אין דרך לא נכונה לחשוף את מין העובר שלכם, ואם אתם בוחרים לגלות את מין העובר לפני הלידה, למה לא ליהנות מהעניין?