קניות עם התינוק יכולות להיות חוויה מהנה לפעמים. בפעמים אחרות, זה יכול להפוך לסיוט מתמשך כשגם אתם וגם התינוק על סף דמעות. הנה מספר טיפים להחלפת התקפי הזעם בחיוכים ובכיף.

טפלו בדברים החשובים

דאגו להחליף לתינוק חיתול לפני שיוצאים מהבית כדי שתוכלו להפחית את מספר הריצות לפינת ההחתלה במהלך הקניות (או להימנע מהם לגמרי).

תזמנו בחוכמה

לכו לקניות לאחר שהתינוק נח, אכל וכשהוא במצב רוח טוב. הביאו בחשבון את השעות הכי עמוסות בחנות והימנעו מלהגיע למקום באותן שעות.

ארזו תיק ציוד

הביאו אתכם מוצץ או צעצוע למקרה שהתינוק לא יהיה רגוע. אל תשכחו לדבר עם התינוק בזמן הסיבוב בחנות; "שיחה היא לעיתים כל מה שהתינוק צריך כדי להישאר שמח ועסוק.

ערכו רשימה

אם תדעו מה אתם צריכים לפני שתיכנסו לחנות, סיבוב הקניות יהיה מאורגן ותכליתי. תוכלו גם לחסוך כסף אם תקנו פריטים נחוצים בלבד במקום למלא את העגלה במוצרים שבא לכם באותו רגע.

למדו להכיר את החנות

ככל שתכירו טוב יותר את מבנה החנות והמוצרים, כך תוכלו לסיים מהר יותר עם הקניות. אין דבר שמבזבז יותר זמן וסבלנות משיטוט בחנות בחיפוש אחר מוצר או שניים. אל תתביישו לבקש עזרה במציאת המעבר הנכון כדי להשלים את רשימת הקניות מהר יותר.

הכל תלוי בגישה

תינוקות אוהבים לחקות את ההורים שלהם. אם אתם יוצאים למסע הקניות כשאתם לחוצים, התינוק עלול להיות חסר מנוחה ומצוברח יותר. לכו בגישה חיובית, והתינוק שלכם, וגם אתם, ילמד לאהוב את מסעות הקנייה המשותפים האלה.