סיוע לנפגעי אסונות לתמיכה בתינוקות ובמשפחות

התכנית שלנו לתמיכה בנפגעי אסונות ברחבי העולם מספקת תגובה מיידית ויעילה לאסונות טבע, בתרומה והפצה של חיתולים למשפחות הנפגעות.

לאחר רעידת האדמה שפגעה בעיר יא-אן שבסין ב-2013, פמפרס פעלה בשיתוף עם פדרציית הצדקה של סיצ'ואן (Sichuan Charity Federation) בתרומה & חלוקה של 500,000 חיתולים על מנת לתמוך במשפחות במצוקה.

תינוקות נזקקים

  • כמעט 2 מליון משפחות קיבלו עזרה מהמרפאות הניידות ומשירותי הבריאות והבדיקות הבריאותיות של פמפרס, בחלקים של אפריקה ושל אסיה.

  • באמריקה הלטינית, שיתוף הפעולה שלנו עם United Way מספק תמיכה לבית האומנה של סאן חוזה דה מלאמבו באמצעות מתנדבים, ציוד, מימון ותרומות חיתולים, על מנת לייצר מתקנים שתומכים בכל ההיבטים של התפתחות תינוקות.

  • בארצות הברית, פמפרס מספקת מיליוני חיתולים וכן את מגבוני תינוקות של פמפרס לארגון Feeding America בכל שנה, והארגון מחלק אותם למשפחות נזקקות ברחבי ארצות הברית דרך חנויות צדקה ובנקי מזון.

השקעה בקהילות משגשגות

ככל שהעסק שלנו גדל, כך גדלה גם התמיכה שלנו בקהילות דרך השקעה במשרות ובמחויבות לשפר את תנאי העבודה.

  • נכון לעכשיו, יש לנו יותר מ-30 אתרי ייצור של פמפרס ברחבי העולם ואנו ממשיכים להשקיע באתרים חדשים, כגון המתקן החדש ביותר שלנו בדרום אפריקה אשר יוצר יותר מ-500 מקומות עבודה חדשים.

צמיחה עסקית לא כוללת רק השקעה כלכלית. היא גם מערבת את המחויבות שלנו כמעסיקים לשיפור תנאי העבודה, וזו הסיבה שבכל אתר של פמפרס ברחבי העולם אנחנו מיישמים את אותן ההנחיות, על מנת להבטיח נהלי עבודה בטיחותיים ומוסריים.

על ידי חשיבה על דרכים חדשות לתמוך בקהילות במקומות פעילותנו אנחנו יכולים לעזור לתינוקות ולמשפחות לצמוח.