מה יש בחיתולים של פמפרס?

כהורה, ידוע שהדבר החשוב ביותר בחיתול הוא שהוא מאפשר לך לשמור על היובש של התינוק ועל נוחותו. אולי תהית איך מיוצרים החיתולים ובאילו חומרים משתמשים כדי להפוך את המוצר היומיומי הזה למהימן כל כך.

המוצרים של פמפרס מיוצרים תוך מחשבה על התינוק

חיתולים חד פעמיים עברו כברת דרך ארוכה מאז 1961, אז קיבל ויקטור מילס, מהנדס וחוקר של פרוקטר אנד גמבל, השראה מהנכד התינוק שלו לפתח חיתול חד-פעמי מוצלח יותר.

היום, מיוצרים החיתולים והמכנסונים של פמפרס מחומרים רכים ונושמים שנעים יחד עם התינוק כשהוא משחק וישן בכל יום. כמו רוב החיתולים החד-פעמיים המודרניים, לחיתולים של פמפרס יש מבנה של שכבות, אשר מאפשר את המעבר של הנוזל ואת הפיזור שלו הרחק מגוף התינוק לתוך מרכז סופג בו הנוזל לכוד הרחק מהתינוק, כדי לשמור על נוחות התינוק ועל עור יבש.

איך פועלים החיתולים

  • השתן של התינוק עובר קודם כל דרך בטנה פנימית מגינה הנקראת גם "שכבה עליונה".

  • לאחר מכן, השתן עובר דרך שכבת הספיגה, שעשויה מסיבי פוליאסטר דמויי-בד שהם רכים ויעילים בספיגה מהירה של הנוזל והעברתו הרחק מעור התינוק.

  • שכבת הפיזור לוכדת את שטף השתן ומעבירה אותו אל המרכז הסופג, שמהווה את שכבת האחסון של החיתול.

  • שכבת הפיזור לוכדת את שטף השתן ומעבירה אותו אל המרכז הסופג, שמהווה את שכבת האחסון של החיתול.

  • הכיסוי החיצוני של החיתול, הקרוי גם בשם "השכבה האחורית", עשוי מקרום נושם המצופה בסיבים דמויי-בד שעוזרים למנוע מהרטיבות להגיע אל מיטת התינוק או אל בגדיו.

הידעת? לאורך השנים, עם הופעת הג'ל בעל ספיגת-העל, ירדו השכיחות והחומרה של תפרחת החיתולים באופן ניכר, מה שעוזר להגדיל את נוחות התינוק ושומר על עור התינוק רך ובריא.

ג'ל עם ספיגת-על

חומר הג'ל הסופג הוא מרכיב חשוב בכל החיתולים של פמפרס. אנו משתמשים בו במרכז של חיתולי פמפרס כדי לספוג את הרטיבות ולשמור על התינוק יבש. ג'ל בעל ספיגת-על נמצא בשימוש נרחב מאז שנות ה-80 של המאה הקודמת במגוון של מוצרים צרכניים כולל חיתולים, מוצרי היגיינה נשית ואריזות מזון.

חיתולים בעלי ספיגת-על הם בעלי יתרונות משמעותיים עבור בריאות העור; על ידי לכידת הרטיבות הרחק מעור התינוק, הם מסייעים בשמירה על העור יבש ובריא.

צורתו של הג'ל בחיתולי פמפרס היא יבשה וגרגירית, כמו סוכר, אך הוא הופך לג'ל כשהוא סופג נוזלים. למעשה, הג'ל מסוגל לאגור נוזל במשקל של עד פי 30 ממשקלו, תוך שהוא לוכד את הנוזל כדי למנוע מהרטיבות לחזור לשטח הפנים של החיתול ולעזור בשמירה על התינוק יבש.

מה יקרה אם הג'ל יגע בעורו של התינוק שלי?

לעתים אפשר למצוא כדוריות קטנות של ג'ל מהחיתול על עור התינוק או על המצעים, אך הג'ל אינו רעיל ולא יפגע בתינוק. אפשר להסיר ג'ל שמגיע לעור בקלות בעזרת ניגוב עדין של עור התינוק.

האם הג'ל בטיחותי לתינוק כשהוא נמצא בחיתול?

כמו כל החומרים והמרכיבים של החיתולים שלנו, אנחנו בפמפרס עורכים בדיקות כדי להעריך את הבטיחות של חומר זה – שמתווספות לחומר הראיות הרב המוכיח את הבטיחות של הג'ל הזה עבור עור התינוק.

בטיחותו של החומר בעל ספיגת-העל הוכחה בכל רחבי התעשייה ביותר מ-400 בדיקות לבטיחות הצרכנים, שבדקו את כל האופנים בהם אדם עשוי לבוא במגע איתו – דרך מגע בעור או אם ייאכל בטעות על ידי תינוקות או חיות מחמד. כל המחקרים הדגימו בעקביות את הבטיחות של החומר הזה.

הצבעים בחיתולים של פמפרס

בחלק מהחיתולים של פמפרס יש צבעים שמיועדים להעניק לחיתול מראה הדומה יותר לבגד. בפמפרס אנו משתמשים בפיגמנטים ולא בחומרי צבע כדי לייצר את הצבע, משום שחומרי צבע מסוימים עלולים לגרום לאלרגיות. הפיגמנטים בהם אנו משתמשים אינם גורמים לאלרגיות והם בטיחותיים לעור. משתמשים בהם גם לעתים קרובות במוצרים צרכניים אחרים, בעדשות מגע ובאריזות מזון.

החיתולים והניחוחות של פמפרס

שאלנו הורים בכל רחבי העולם אילו מוצרים הם מעדיפים עבור התינוקות שלהם, והם ענו לנו שהם מעדיפים חיתולים עם ניחוח עדין ורענן של תינוק. הבשמים נמצאים בכל חיתול בכמות נמוכה מאוד, והם נבחרו בקפדנות והוערכו ככאלה שאינם מגרים את העור ולא גורמים לאלרגיות או לרגישות בעור.

האם יכולים החיתולים הריחניים לגרום לתפרחת חיתולים?

המחקר הקליני שערכנו הוכיח שאין סיכון מוגבר לתפרחת חיתולים עבור תינוקות שמשתמשים בחיתולים ריחניים לעומת חיתולים נטולי ריח. שנים של מחקר עם תמיכה של מדעני בטיחות, כמו גם הניסיון הצרכני לאחר השיווק, אישרו את פרופיל הבטיחות של הבשמים שלנו ואישרו גם שהם אינם גורמים לאלרגיות, אינם מעוררים גירוי ואינם גורמים לתפרחת חיתולים.

האם החיתולים של פמפרס מכילים בושם?

פמפרס פרימיום ופמפרס מכנסונים אינם מכילים בישום כלל. פמפרס אקטיב בייבי מכיל בישום עם ניחוח עדין ורענן של תינוק ובכמות קטנה מאוד.

האם הבושם בטיחותי עבור התינוק שלי?

כמו שציינו, רק בחיתולים מדגם פמפרס אקטיב בייבי ישנה כמות קטנה מאוד של בישום. כל הבשמים בחיתולים של פמפרס עוברים הערכות בטיחות נרחבת על ידי היצרנים שלהם ולאחריהן הערכות בטיחות בלתי תלויות שאנחנו עורכים. מחקרים קליניים ושנים רבות של שימוש צרכני בחיתולים על ידי מיליוני תינוקות הראו שאותם הבשמים בחיתולים מדגם פמפרס אקטיב בייבי הם בטוחים עבור תינוקך.

המחויבות שלנו

אין דבר חשוב יותר עבורנו מבטיחות תינוקך. כהורה, תהייה סמוך ובטוח שנספק לך מוצרים בטיחותיים ואיכותיים ביותר, שיסייעו לך להגן על ילדך ולטפל בו. כמו תמיד, ניתן לפנות אלינו אם יש לך שאלות, הערות או רעיונות כלשהם.