פמפרס החלה לשתף פעולה עם UNICEF כבר ב-2006

בניסיון להכחיד את מחלת הMNT, שהיא מחלה הניתנת למניעה שהורגת בכל שנה 49,000 תינוקות באזורים מעוטי יכולת במהלך החודש הראשון לחייהם.

טטנוס יילודים מופיע כאשר יילודים מקבלים זיהום כתוצאה ישירה של לידה בלתי היגיינית.


פרקטיקות כגון חיתוך חבל הטבור באמצעות כלים לא סטריליים, החזקתו בידיים מלוכלכות או טיפול בו בחבישות מזוהמות. למרבה הצער, ברגע שנדבקו במחלה, אין ריפוי של ממש; כמעט כל התינוקות שנדבקו מתים.

בעשר השנים שחלפו מאז שהתחלנו את השותפות, התמיכה שלנו בUNICEF עם קהילות ורשויות מקומיות ברחבי העולם הביאה לכך שיותר אמהות יכולות לתת לתינוק שלהן את ההזדמנות ליהנות מחיוכם הראשון 17 מדינות* חיסלו את הMNT בעזרת המימון שלנו, וכעת אנחנו עוזרים להגן על יותר ממאה מליון אמהות ותינוקותיהן אך יש עוד דרך ארוכה.

התמיכה במאמציה הבלתי נלאים של UNICEF והעזרה בקידום הפרויקט לא מסתכמות רק במספרים, אלא גם בהתערבויות אסטרטגיות ארוכותטווח מרפאות בתפוצה מקומית, אמצעים חדשים לתקשורת עם האמהות (מדבקות על הדלתות, הודעות טקסט בנייד), אספקה של חיסונים ושל מיילדות לאזורים מרוחקים בעזרת קטנועים ועוד ועוד. כוונתנו היא להמשיך לעזור להציל חיים כעת, אבל אנחנו רוצים גם לשנות חיים לטובה בהמשך. כדי ללמוד איך תוכלו לעזור להעניק למיליוני תינוקות את החיוך הראשון שלהם בקרו ב- UNICEF.

*אוגנדה, בורקינה פאסו, גאנה, גבון, גינאה ביסאו, חוף השנהב, טנזניה, לאוס, ליבריה, מאוריטניה, מדגסקר, מזרח טימור, מיאנמר, סיירה לאון, סנגל, קמבודיה וקמרון