כהורים, אתם רוצים חיתולים שישמרו על תינוקכם יבש ויאפשרו לה או לו לחקור את העולם. פמפרס® מתכנן ומייצר מכנסונים כבר 50 שנה על סמך תפיסה זאת בדיוק: להבטיח ביצועים, נוחות ובטיחות שהולכים יד ביד.

קראו מה מעניק למכנסוני פמפרס® את איכותם ואמינותם, החל מבחירת המרכיבים (אלה שאנו כוללים בחיתולים וגם אלה שלא!) וכיצד המכנסונים עובדים.

הרכב חומרים בטוח ב-100%, המתוקשר ללקוחותינו בשקיפות מלאה

לפני שהם הופכים לחלק ממכנסני פמפרס, המרכיבים עוברים מיון קפדני.

החוקרים שלנו עובדים עם רופאי ילדים, רופאי עור לילדים ומומחי רעלים כדי לאמת את בטיחות הרכיבים שנבחרו ושל מוצרי התינוקות המוגמרים.

כל הרכיבים שבהם אנו משתמשים עוברים בדיקות דרמטולוגיות ועומדים בקריטריונים של הוועדה המדעית האירופית לבטיחות הצרכנים, SCCS/1564/15.

הידעתם?

רשימת המרכיבים של פמפרס® מפורטת באתר האינטרנט שלנו.

כיצד המכנסונים של פמפרס® סופגים וממה הם עשויים?

לכל חלק במכנסוני פמפרס® יש תפקיד ספציפי וכולם משרתים את אותה מטרה: להעניק לתינוקכם בטיחות, נוחות וביצועים.

ליבה סופגת:זוהי ליבת הטכנולוגיה של פמפרס®! היא סופגת רטיבות ומרחיקה אותה מעור התינוק כדי להבטיח שהיא או היא יישארו בריאים ויבשים. הנה רשימת המרכיבים של הליבה הסופגת:

 • חומר סופג-על: חומר המשמש בכל החיתולים החד פעמיים. חומר זה מסוגל לספוג עד פי 30 ממשקלו! הוא סופג נוזלים ולוכד אותם תוך שניות ספורות. החומר הסופג על הינו בטוח לחלוטין ואינו פעיל מבחינה כימית (אינרטי), כפי שהוכח ביותר מ-400 מחקרים על רכיב זה (שנערכו על יותר מ-300,000 חיתולים) ועל מגע אפשרי, במיוחד מגע בעור.

 • צלולוז: חומר ממקור טבעי הסופג לחות. כל הצלולוז המשמש במכנסוני פמפרס® מופק באופן בר-קיימא. זוהי אחת הדרכים שבאמצעותן פמפרס® מחויבת לניהול יערות בר קיימא, העומד בתקנה האירופית 995/2010. פמפרס® פיתחה שילוב ייחודי של חומרים סופגים וצלולוז כדי ליצור חיתולים עתירי ביצועים המעניקים לתינוקות נוחות מעולה. מציאת האיזון הנכון בין שימוש בחומרים סופגי-על לבין צלולוז מבטיח שהמכנסונים לא יהיו עבים מדי ולא יקשו על התנועתיות של התינוק (וימנע את "הגוש הרטוב" הכבד והידוע לשמצה!)

 • פוליפרופילן ופוליאסטר

חגורה אלסטית °360: חגורת מותניים רכה, בדומה לחגורה של הלבשה תחתונה, שנועדה להעניק לתינוק נוחות ולאפשר החלפה קלה. החגורה עשויה מסיבי פוליפרופילן (בדומה להלבשה תחתונה או בגדים) ומחומרים אלסטיים.

סרט להשלכה: סרט דביק המסייע להשלכת המכנסונים של פמפרס® לאחר השימוש. הסרט עשוי מפוליפרופילן ומכיל דבקים המצמידים אותו למכנסונים.

שכבה פנימית: מושכת לחות אל פנים המכנסון כדי להרחיק אותה מעור התינוק ולהבטיח שהתינוק יחוש יבש ונוח. השכבה העליונה, זו שבאה במגע עם עור התינוק, מכילה סיבי פוליפרופילן כדי שמגעה יהיה רך ונעים לתינוק.

שכבה חיצונית: זוהי השכבה החיצונית של המכנסון. היא מונעת מהרטיבות לגלוש. היא מכילה פוליפרופילן ומעטפה פנימית של פוליפרופילן המעניקה רכות ונוחות.

שוליים גמישים: מסייעים למכנסון להתאים את עצמו לצורת הגוף של התינוק סביב הרגליים בכדי להעניק נוחות משופרת ולמנוע דליפות. אנחנו בפמפרס® לא משתמשים בלטקס העלול לעורר אלרגיה. אנו משתמשים באלסטן ובפוליפרופילן.

דבקים: אנו משתמשים בדבק כדי להחזיק את כל חלקי החיתול יחדיו ולמנוע דליפות. הדבק אינו בא במגע עם עור התינוק. פמפרס® משתמש רק בדבק נטול ממסים (סולבנטים).

כדי לענות לציפיות הצרכנים שלנו, עבדנו עם ספקינו על שיפור הריח בחלק מהדבקים שבהם אנו משתמשים. כל החומרים עוברים תהליכי מיון ובדיקות קפדניים ובטיחותם מוכחת. חומרים אלה אינם באים במגע עם עור התינוק.

תחליב: על מנת להגן על העור התינוק ולהפחית את הסיכון לתפרחת חיתולים, השכבה העליונה של המכנסון מצופה בבאלם מגונן הרשום כפטנט. רכיבי התחליב עומדים ברגולציה האירופית וכוללים:

 • פטרולטום: "פטרולטום הוא בסך הכל השם המדעי של הווזלין הפופולרי, תכשיר בטוח ולא מזיק המשמש בדרמטולוגיה כבר יותר מ-100 שנים (...) השימוש השכיח ביותר של פטרולטום הוא בהפחתת הסיכון לתפרחת חיתולים אצל תינוקות רכים," מסביר ד"ר אלאן טאייב, מנהל המחלקה לרפואת עור לילדים בבית החולים CHU בבורדו, צרפת. הפטרולטופ עובר טיהור ברמה רפואית והינו בטוח לחלוטין לתינוקות. למידע נוסף קראו את ההסבר שלנו להרכב התחליב.

 • תמצית של עלי אלו ברבדנסיס (אלוורה) המעניקה רכות.

 • פרפין נוזלי שהינו חומר שומני המשמש בפרמצבטיקה למניעת יובש.

 • סטאריל אלכוהול, חומר בעל תכונות מעניקות לחות ואמולסיה שנמצאת בשימוש שכיח בפרמצבטיקה. על אריזת חיתולי המכנסונים תוכלו לקרוא האם המכנסונים שקניתם מכילים תחליב.

עיצובים משעשעים: העיצובים בצידם החיצוני של המכנסונים משמחים את ההורים והתינוקות כאחד! הציורים מכילים פיגמנטים שאינם גורמים לגירוי ואינם מסיסים במים (כך שאינם יכולים לחדור לעור).

מד רטיבות: (בחיתולי פמפרס פרימיום, במכנסונים של פמפרס וכן בחיתולי אקטיב בייבי במידות 1 ו-2): כל כך נוח! הפס משנה את צבעו כדי שתדעו מתי צריך להחליף את החיתול! זהו פס צהוב המגיב לשינויים בחומציות ומשנה את צבעו לכחול כאשר הוא בא במגע עם השתן של התינוק.

אלסטן, פוליאסטר, פוליפרופילן... מהם כל החומרים האלה?

כל הסיבים שמכילים מכנסוני פמפרס® עשויים להימצא גם ב... בגדים שאתם (והתינוקות שלכם) לובשים! אלה הם סיבים טכניים המשפרים את הנוחות והביצועים של חיתולי פמפרס®.

 • פוליפרופילן מעניק רכות ונוחות לחלקי המכנסון שבאים במגע עם עור התינוק. זהו סיב עמיד במיוחד, הוא אינו נקרע ולכן מונע היווצרות כדוריות של חומר ומונע חיכוך עם העור.

 • פוליאסטר מסייע בפיזור הרטיבות לכל אורך המכנסון. זהו סיב שנמצא בשימוש נפוץ בבגדי ספורט.

 • פוליאתילן המצוי בחלקו החיצוני של המכנסון בעל שתי תכונות חשובות במיוחד: הוא דוחה מים וגם נושם. חומר זה, שנבדק קלינית, מונע דליפות ומסייע לעור להישאר יבש ובתחושה נוחה הודות לתעלות אוורור זעירות.

 • אלסטן הוא סיב אלסטי שנמצא בהרבה אריגים ומן הסתם הרכיב גם את בגדי ההיריון שלבשת לפני הלידה! הודות לגמישותו, הוא מסייע למכנסון להישאר בדיוק במקומו ולעקוב אחר תנועות התינוק מבלי להותיר סימנים על העור ותוך כדי מניעת דליפות. סיבים אלה שולבו יחדיו כדי למשוך את הרטיבות למרכז המכנסון וללכוד אותה שם כדי להגביל את התרבות החיידקים.

מאחר ואנו רוצים להעניק לתינוקות חיתולים ומכנסונים בטוחים ב-100%, ישנם מרכיבים מסוימים שאיננו מוסיפים להרכב מוצרינו

פמפרס® אינה מוסיפה למוצריה מרכיבים בלתי רצויים. בטיחות התינוק היא הקדימות העליונה שלנו.

איננו מוסיפים לחיתולים שלנו את החומרים הבאים:

 • חומרים משמרים: חיתולי פמפרס אינם מכילים חומרים משמרים. בנוסף, איננו משתמשים בפורמלדהייד או במחוללי פורמלדהייד; ב-MIT או ב-CMIT; בפרבנים; בפנוקסיאתנול; בתרכובות אמוניה מרובעות (QAC); בטרילוקרבן או בטריקלוזן.

 • ביספנול A (BPA), דיוקסינים, צבעים מתפשטים, כלורין בסיסי, אתנול, מתכות כבדות (כגון עופרת וכספית). אורגנוטינים, פרבנים, חומרי הדברה, פנול, פוליויניל כלוריד (PVC) ופחממנים ארומטיים רב-טבעתיים (PAH).

 • לטקס טבעי וגומי העלולים לעתים לעורר אלרגיה. חלק מחומרים אלה קיימים בסביבה ולפיכך עשויים להימצא בכמויות קורט (זעירות) במגוון מוצרים יומיומיים מחיתולים עד מי ברז ואפילו במזון. למידע נוסף על נושא זה, קראו את המאמר על בטיחות חיתולי פמפרס®.

אם יש לכם שאלות על חיתולי פמפרס®, קראו את עמוד השאלות הנפוצות שלנו או התקשרו לשירות הלקוחות שלנו למספר 1-800-666-775 (שיחת חינם, ראשון עד חמישי מ-9 בבוקר עד 5 אחה"צ).


המומחיות שלנו בבטיחות


שאלות נפוצות


ההבטחה של פמפרס לבטיחות