מדי יום עובדים חוקרי פמפרס® על פיתוח החיתולים הטובים ביותר שניתן כדי לספק לתינוקך לא רק ביצועים טובים אלא גם בטיחות ונוחות. זו הסיבה שהחיתולים שלנו נבדקים באופן קליני ודרמטולוגי והסיבה שבתהליך פיתוח החיתולים אנו מביאים בחשבון את דעת המומחים.

קבלו מידע נוסף על הבדיקות השונות וחוות דעת המומחים לגבי החיתולים שלנו.

חיתולים בדוקים ומאושרים לבטיחות התינוק

חיתולים שנבדקים על ידי מומחים לרפואת עור

מאחר ועור התינוק עדין במיוחד, כל החיתולים שלנו עוברים בדיקות דרמטולוגיות בהשגחת רופאי עור חיצוניים. בין השאר עבדנו עם ד"ר אלאן טאייב, פרופסור לרפואת עור ומנהל מחלקת רפואת עור לילדים בבית החולים CHU בבורדו, צרפת. ד"ר טאייב מאשר כי "חיתולי פמפרס אינם מסכנים את בריאות התינוק ובטוחים לחלוטין לשימוש".

הרכב בטוח ב-100%, אשר אושר על-ידי אנשי מקצוע מתחום הבריאות

לכל אחד ממרכיבי החיתול יש תפקיד ספציפי שחייב להבטיח ביצועים כמו גם נוחות ובטיחות לתינוק. מומחי הרעילות שלנו עובדים יחד עם ספקי החומרים ועורכים בדיקות בטיחות דקדקניות של כל מרכיב החיתול. עם סיום בדיקות הבטיחות נערכות בדיקות קליניות יחד עם מומחים חיצוניים, בהם רופאי ילדים, רופאי עור לילדים ורופאי עור. "הבטיחות היא הקדימות הראשונה במעלה שלנו. אנו מתכננים את החיתולים כך שיהיו בטוחים לחלוטין. לשם כך, אנו משתמשים במומחיות של החוקרים שלנו ועורכים בדיקות קפדניות העומדות לביקורת של מומחים רפואיים חיצוניים", מסבירה המומחית המדעית שלנו, עמנואל בגה, המפקחת מקרוב על כל החומרים המשמשים בייצור החיתולים שלנו.

למידע נוסף על החומרים שאנו מכניסים לחיתול (כמו גם אלה שאיננו מכניסים לחיתול!) קראו את הכתבה שלנו על הרכב החיתולים.

מחקרים קליניים לתיקוף האיכות והבטיחות של חיתולי פמפרס

חידושים כמו התעלות שלנו שסופגות יותר, עוברים מחקרים קליניים כדי לקבוע שהחיתולים שלנו בטוחים לחלוטין לשימוש ושומרים על היובש והנוחות של התינוק. לאחרונה ערכנו מחקר קליני מקיף ביותר שכלל יותר מ-20,000 בדיקות עוריות! זהו המחקר הקליני הגדול ביותר שנערך אי פעם לגבי הפרעות עור אצל תינוקות והרגלי החלפת חיתולים. ד"ר דניאל הול, לשעבר נשיא האגודה האירופית לרפואת עור בילדים, אשר השתתף בניסוי, מאשר, "בחנתי לעומק את בדיקות הבטיחות שנערכו על חיתולי פמפרס ואני מאשר כי מוצרי פמפרס® בטוחים לחלוטין לשימוש על עור התינוק."

חהחדשנות של פמפרס נשענת על מומחים!

הורים: המומחים המובילים של פמפרס®

הורים הם האנשים שמכירים תינוקות טוב מכולם ולכן דעתם של הורים חשובה לנו כל כך. מדי שבוע אנו מארחים במרכז המחקר שלנו בגרמניה יותר מ-1,200 הורים ותינוקותיהם כדי ללמוד מניסיון השימוש שלהם בחיתולי פמפרס®. המשוב שההורים מספקים לנו משמש אותנו לשיפור החיתולים. "כשאנו מתכננים חיתול, אנחנו מנסים להציב את עצמנו במקומו של התינוק. למרבה המזל, יש לנו אפשרות לצפות בתינוקות המשתמשים בחיתולים שלנו מדי יום ולאסוף את הרשמים של הוריהם", מסביר מנהל המו"פ של פמפרס, פרנק ויסמן. "איסוף המידע במצבי חיים אמיתיים הוא כלי רב ערך לתכנון מוצרים המתאימים לתינוקות במדויק, שלא לדבר על כך שרבים מהעובדים במרכז המחקר של פמפרס הם הורים בעצמם!"

לקריאת תגובות ההורים על חיתולי פמפרס אקטיב בייבי, הקליקו כאן.

 תעלות האוויר של פמפרס®: חדשנות משמעותית העונה לצורכי התינוקות טוב יותר מאי פעם

כל רופאי העור מסכימים שאוויר צח חיוני להגנת עור התינוק ולצמצום הסיכון לתפרחת חיתולים. תעלות האוויר של פמפרס (Pampers® Air Channels) יוצרות חלל בתוך החיתול שבו האוויר יכול להתחלף, גם כאשר החיתול מלא. בדרך זאת, העור יכול לנשום ולהישאר יבש ובתחושה טובה.

אנו קשובים להורים כל העת: אנו ממשיכים להבטיח את איכות המוצרים שלנו ובטיחותם גם אחרי שעזבו את פס הייצור. בכל תגובה או שאלה, אל תהססו לפנות אלינו בטלפון למספר 1-800-666-775 (שיחת חינם בימי ראשון עד חמישי בין השעות 9 בבוקר עד 5 אחה"צ).

OurExpertsInSafetyIcon

ההבטחה של פמפרס לבטיחות

FAQIcon110x110

שאלות נפוצות