חיתולים חינם

אחרי הלידה אתם וודאי עייפים, אבל זה בדיוק הזמן שכל מגע של התינוק הוא משמעותי, מלמד וכל כך מרגש. הליטוף שלכם, המגע החם בידיים והמבט האוהב, הם לא רק ביטוי לאהבה שלכם לתינוק, אלא התשתית עליה נבנה הקשר שלכם בעתיד. אין הגזמה בחשיבות של הרגעים והימים הראשונים ושל הרגעים האלה ממש, כשהתינוק מקבל חום וקרבה הורית. אלו ישפיעו עליו גם לטווח הרחוק.

אנחנו בפמפרס, רוצים להיות אתכם מאותו רגע קסום ומרגש בו התינוק מתחיל להרגיש את העולם שמחוץ לבטן. כמותג החיתולים מספר אחד בעולם, אכפת לנו מההתפתחות הבריאה והשמחה של כל תינוק, ולכן יצאנו במבצע במסגרתו כל הורה יוכל לקבל במתנה אריזת חיתולים של פמפרס פרימיום החדש, החיתול הטוב ביותר שלנו, שיעטוף את עורו העדין של התינוק שלכם בדיוק כפי שהוא צריך.

פמפרס פרימיום – מתנת הלידה הטובה ביותר מבית פמפרס

פמפרס פרימיום החדש הוא החיתול הטוב ביותר שלנו. פמפרס פרימיום החדש מומלץ לעור התינוק על ידי ארגון בריאות עור מוביל בעולם והוא משלב את הרכות, הנוחות וההגנה הטובה ביותר של פמפרס לעור תינוקך.

החיתול מרופד בדוגמת לבבות ייחודית לתחושה רכה כנוצה, בעודה מרחיקה מעור התינוק רטיבות ולכלוך. לחיתול מד רטיבות שמראה לכם מתי התינוק שלכם זקוק להחלפת חיתול וכולל פתח ידידותי לטבור כדי לוודא שהבטן העדינה של תינוקכם מוגנת (במידות 1 ו- 2). וזה לא הכל, פמפרס פרימיום החדש מכיל מכוון ייחודי המסייע לכם לדעת מתי כדאי לשקול לעבור מידה (כשסוגר החיתול לא מגיע לספרה הגדולה ביותר, כדאי לשקול לעבור מידה).

מתנה ליולדת ולאבא הטרי – מה המבצע כולל וכיצד אפשר לממש אותו?

מדובר במבצע להורים טריים לקבלת אריזת חיתולים של פמפרס פרימיום החדש במידה 1 במתנה. החבילה של פמפרס פרימיום החדש, החיתול הטוב ביותר של פמפרס, מכילה 26 חיתולים ומתאימה בדיוק לתקופה הראשונה והמרגשת עם התינוק. על מנת לממש את ההטבה, יש להירשם לאתר פמפרס ולמלא את כל הפרטים המצוינים בחלון ההרשמה, כולל בחירת הרשת אליה תרצו לגשת, מתוך רשימה של הרשתות המשתתפות. עם סיום מילוי הפרטים, יוצג על המסך קוד קופון לקבלת אריזת פמפרס פרמיום החדש מידה 1. כל שעליכם לעשות הוא לשמור לעצמכם את קוד הקופון, או לחלופין לצלם לעצמכם תמונת מסך. עם הקוד ניתן לגשת לאחד מסניפי הרשת שבחרתם בעת ההרשמה (סופר פארם, שופרסל או BE) למימוש ההטבה ולקבלת האריזה במתנה.

חבילת חיתולים חינם

מה מכיל חיתול פמפרס פרימיום?

הימים הראשונים עם התינוק עשויים להיות מתישים, מעייפים ומבלבלים מאד. אתם מנסים להבין מה הכי טוב למען התינוק שלכם, מתי להאכיל אותו ומתי להשכיב אותו לישון, ומביאים לו את הטוב ביותר- בדיוק כפי שמגיע לו.  המבצע נועד להקל עליכם, הורים טריים, בימים הראשונים עם הקסם החדש שהצטרף למשפחה. אתם מוזמנים ליהנות מאריזת חיתולי פמפרס פרימיום החדש במתנה, ולהעניק לתינוקכם את כל מה שהוא זקוק לו בימיו הראשונים:

  1. שמירה על עורו העדין של התינוק - חיתולי פמפרס פרימיום החדשים מגיעים עם שכבת ריפוד פנימית ייחודית בדוגמת לבבות. שכבה זו רכה כנוצה ושומרת על עורו העדין של התינוק.

  2. הגנה מלאה - חיתולי פמפרס פרימיום החדשים מכילים שכבת ספיגה ושלוש תעלות ספיגה, המספקים את ההגנה הטובה ביותר עבור תינוקך.

  3. נוחות מיטבית -חיתולי פמפרס פרימיום החדשים מגיעים עם צדדים רכים וגמישים, המתאימים את עצמם לכל תנועה של התינוק.

המומחים שלנו בוחרים בקפידה כל אחד ממרכיבי החיתול בהתאם לפרופיל הבטיחות שלהם וביצועיהם, על מנת לסייע בשמירת היובש והבריאות של עור התינוק. כל מוצרי פמפרס עוברים בדיקות דרמטולוגיות ובדיקות קפדניות של בטיחות וביצועים לפני שהם באים במגע עם עור התינוק שלכם. כך תוכלו ליהנות משקט נפשי עבורכם ועבור האוצר החדש במשפחה, ולהיות בטוחים שהוא עטוף בצורה הטובה והנעימה ביותר עבורו.

התקופה הראשונה עם האוצר החדש היא בהחלט מרגשת ומאתגרת, ואנחנו נרגשים להביא לכם מתנה ללידה - אריזת חיתולי פמפרס פרימיום החדש במיוחד עבור התינוק שלכם, על מנת להבטיח שייהנה מהמגע הנעים ביותר ומהחיתול הטוב ביותר עבורו!

* התוכן פונה לשני המינים. במידה ונעשה לעיתים שימוש בלשון זכר או נקבה, הפנייה מיועדת לשני המגדרים.